Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hayabusával hülyeség vizsgázni?

Hayabusával hülyeség vizsgázni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam veszek egy jó állapotban lévő hayabusát és azzal vizsgázom.
2011. szept. 11. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem hülyeség, de nincs sok értelme. Adnak tanulómotort, ami kisebb, könnyebb, mint a Hayabusa, rövidebb tengelytávval - ez pedig jól jön például a rutinvizsgán a 8-asnál vagy a folyosóban. Ráadásul ha lefekteted, nem a saját motorodat töröd össze. Egyébként is nehéz megoldani: hol tartod a motort? Hiszen nem mehetsz azzal gyakorlásra és vizsgára, mert nincs rá jogosítványod...

Bár tény, hogy az oktatómotorért sorban álló többiek között nagyon jól fel lehet vágni egy saját Hayabusával, csak ennél több haszna nincs.

2011. szept. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
A vizsga arról szól hogy kis sebességnél városban, forgalomban hogy tudod betartani a szabályokat. Egy 200 kilós szupersportmotorral ez nem a legkönnyebb dolog, semmiképp nem ajánlanám sem vizsgamotornak, sem a vizsga után még 2-3 évig.
2011. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem fér a fejembe, hogy vannak ilyen nézőpontok, mint a kérdezőé. Milyen a motoros előéleted?
2011. szept. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 600RR el vizsgáztam!!!
2011. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az elő élete a montembika kerékpár!!!!!de ezt fajinul tudta tekerni !XD
2011. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a hayabusával hülyeség vizsgázni azzal nem állít meg a rendőr bácsi,ahhoz elég a gyakorlat nem kell jogsi!!
2011. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Látom mindenki hazaért az iskolából, épen és egészségesen.
2011. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát eddig Honda CBR 900 assal toltam igaz csak Ak-s jogsim van.De gondoltam leteszem az A-t is.
2011. szept. 20. 13:33
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
1 éve motorozom 750es suzkával. 1 éve... a rendőrök 2x akartak igazoltatni, de elhajtottam. rendszám nélkül nemtudnak mit kezdeni. :) Neked is ezt tudom javasolni :D
2012. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!