Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan segédmotor ami megy...

Van olyan segédmotor ami megy 70-75-öt és nem fogyaszt 2,5 liternél többet?

Figyelt kérdés

Az 50-es 2 ütemű robogóm 3,5 litert eszik, ha épp hogy húzom neki akkor is 3,2-t eszik. Ehhez még hozzájön az 1000-1200 km-enkénti 1 liter olaj.

Gondolkoztam 4 üteműn de úgy tudom egyik se megy 60-nál többet. Nem vagyok gyorshajtó de ha 60 a vége akkor mennyi az utazó?? A mostani robogómmal 55-60al szoktam menni de 75-öt simán megy.


Ne írjatok piaggió ciaót és simsont. Modern motor érdekel.


2011. szept. 13. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Hááát, Derbi senda ami elég népszerű de az szerintem 2.5nél többet eszik.
2011. szept. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű! Ilyen motor nem létezik! A Simson jól karbantartva talán menne annyit, de az is enne 3,5-4 litert, de ha nem érdekel, akkor nem tudok jobbat.
2011. szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És minek akarsz SMKP-val száguldozni? Mindenhol 40 km/h-s a sebességkorlátozás, és majd nézel amikor kapod a 30 ezres bírságot.
2011. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hat nemtudom nekem a 4t kinai robogom vegre megy75-ot es egy65 siman az utazoja(gyari allapot)
2011. szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jha es 2 liter fogyast, fullon 2,5-et
2011. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Főnököm nagytestű 4T robogója (OBI-ban vette :D ) egy kupufogócsere, egy sportlégszűrő és a leszabályzás kivétele (ami nemes egyszerűséggel műanyag pöcök volt ami csak 70%-ig engedte húzni a gázt) simán megy 80-at. 60-as utazón nem is erőlködik.


Azt meg nem igazán értem, hogyha 3,5L-t fogyaszt a géped akkor 1000 km-en 35L benzint fogyaszt. Azon hogy a viharba fogy el egy liter olaj neked? 1:50 keveréket kéne csinálnod. Akkor viszont 1400 km-re elég egy flakon.

2011. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"És minek akarsz SMKP-val száguldozni? Mindenhol 40 km/h-s a sebességkorlátozás, és majd nézel amikor kapod a 30 ezres bírságot."


Hogy küldik ki a bírságot? Nincs rendszám, ha rendőrt látok akkor meg nem fogok csőgázon menni. Bár volt rá példa hogy egy kis bütykölés után a végsebességet próbálgattam és pont jött egy rendőr velem szembe, de fel se tűnt neki nem nem 40-el megyek.

2011. szept. 13. 19:44
 8/8 A kérdező kommentje:

"Azt meg nem igazán értem, hogyha 3,5L-t fogyaszt a géped akkor 1000 km-en 35L benzint fogyaszt. Azon hogy a viharba fogy el egy liter olaj neked? 1:50 keveréket kéne csinálnod. Akkor viszont 1400 km-re elég egy flakon."


Különolajozás van. Van egy tartály amit feltöltök olajjal és egy ideig nincs rá gond, csak benzint kell tankolni.

Sose ürítettem ki a tartályt, egyszer volt hogy felvillant az olajlámpa és tele töltöttem a tartályt. A flakonban negyed liter benzin maradt. Gondolom hogy 1 literes lehet az olajtartály. 1000-1200km-t el lehet vele menni mire kigyullad a lámpa és akkor se megy bele 1 teljes liter.

2011. szept. 13. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!