Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell autót vezetni?...

Hogyan kell autót vezetni? Valaki le tudná írni, hogy mit kell megnyomni, mit kell felkapcsolni miután beültem a kormány mögé? Peugeout 205-ösról van szó.

Figyelt kérdés
Elsőnek nem szeretnék messze menni vele, csak mondjuk a TESCO-ig és vissza. Én akkor már boldog lennék, ha sikerülne ez valahogy a segítségetekkel. Aztán ha belejövök, akkor elmegyek majd jogsit is csináltatni. Tudom, hogy az is fontos, csak nagyon drága.
2011. szept. 14. 14:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha vezetési tapasztalat nélkül NEM mennél ki az útra és NEM veszélyeztetnéd másod testi épségét? Hülyeség úgy autóba ülni, hogy nincs melletted legalább valaki aki tud vezetni, és ha van is, akkor sem forgalomban hanem udvaron vagy magánúton.

Ilyen hülyeséget, nulla tapasztzalattal forgalomba menni.... Tudod te mennyi gyakorlást igényel hogy ha sárgára vált a lámpa eldöntsd hogy megállsz vagy nem? Ha rosszul döntesz már beléd is mentek hátulról. Meg ha az elindulást se gyakorlod eleget akkor igen sokan fognak mögötted káromkodni hogy te még mindig az indítózással szerencsétlenkedsz mikor a lámpa megint sárgára vált..

Csinálj jogsit ott mindent megtanítanak de ott is előbb elméleti síkon

2011. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ezt nem gondoltad komolyan?
2011. szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Jó, jó, ne légy mérges, csak gondoltam kicsit kipróbálom. Hallottam sok olyan történetet, hogy az autósikolában is már első órán forgalomba megy valaki. Akkor az kamu?
2011. szept. 14. 14:30
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak. Nem az a nagy kunszt, hogy elzötyögsz valahová, hogy tudod-e irányítani a kocsit, de ki kell fejlesztened egy egészen új képességedet! A gyors reakcióidőt!Többfelé kell egyszerre figyelni! Ezt csak gyakorlattal sajátíthatja el az ember, nem csak úgy jön magától! Nem véletlenül van a vezetés jogosítványhoz kötve! Inkább gyűjts rá, és eszedbe ne jusson vezetési tudás nélkül veszélyeztetned önmagadat, és embertársaidat!
2011. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem kamu az, de az más, ha van ott egy szakoktató a másik ülésen, és áttudja venni a volán fölött az uralmat, ha te leblokkolnál! A tanuló autón rajt van a megkülönböztető jelzés, ami jelzi, hogy tanuló vagy! Ha te tök egyedül kimész a kocsiddal, akkor nem is gondolnák rólad, hogy nem tudsz cselekedni egy adott helyzetben!
2011. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképp szeretnéd kipróbálni az autóvezetést, tedd ezt úgy, hogy valaki ül melletted egy olyan úton, ahol nincs forgalom, mint pl. erdőbe vezető kis földes út stb. Én így próbáltam anno mikor még nem volt jogsim. El nem tudod képzelni mekkora galibát lehet okozni, ha nem tudod uralni az autót ráadásul a kresz szabályaival sem vagy tisztában.
2011. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még valami: Tesco-ba? Azt vettem észre, hogy sokan még úgy sincsenek tisztában az áruház parkolórészében a szabályokkal, akinek van jogosítványa. pl. jobbkézszabály. Hallottál ilyenről?
2011. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam a Tesco-ra, mert oda kevesen járnak. Szerintem elég ciki ott vásárolni. Max. a kisebbség jár oda, de nekik sincs jogsijuk.
2011. szept. 14. 14:59
 9/35 A kérdező kommentje:
Azt azért senki ne felejtse el, hogy nem hülye vagyok, nem akarom magamat vagy másokat veszélyeztetni, csak nem tudom, pontosan, hogy mi mire való az autóban. Azt gondoltam ez leírható egy 10 pontos listában, amit egymás után végrehajtva elindulok az autóval. Próbáltam kérni már a haverokat is, de eddig senki sem vállalta (Pedig van aki szintén jogsi nélkül vezet.)
2011. szept. 14. 15:02
 10/35 anonim ***** válasza:
76%
Szánalmas vagy.
2011. szept. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!