Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Simsonom és mi az a...

Van egy Simsonom és mi az a minimum fény ami kell rá elöl tompított illetve fényszóró is megy de a hátsó lámpa nem működik se a féklámpa index is kötelező vagy elég ha hadonászok a karommal? :D:D

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Tompított fényszóró és hátsó helyzetjelző kötelező. A féklámpa nem és irányjelző sem kell, de ekkor kézzel kell jelezned a kanyarodási szándékodat.
2011. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és ha nincs féklámpa akkor azt is kézjelzéssel kell jelezni!
2011. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudtommal ez a szabály már vagy 30 éve nem érvényes. Valamikor felemelt jobb kézzel kellett jeleznie a fékezést (nehogy már első fékkel is lassítson a delikvens, mert még talán meg is tudna állni), de utána nagymotorokon kötelező lett a féklámpa, segédmotoros kerékpárokon pedig eltekintettek ettől.

(vagy csak én szabálytalankodtam folyton az M kategóriás tanfolyamon, mert bizony fel nem tettem a kezem egyszer sem)

2011. szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
király :D a hátsó helyzetjelzőm mondjuk még érdekes mert nem megy de beletettem úgy ahogy van egy biciklis lámpát elemmel XDamikor elindulok ON ha megállok leszedem a búrát OFF olom és "ilyen egyszerű" :D
2011. szept. 14. 20:44
 5/7 A kérdező kommentje:
láthatósági mellény kell és ha kell mikor hol?
2011. szept. 14. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod, a fék jelzése karjelzéssel mai napig szabályos, 3hete raktam le az "A"kategóriát.
2011. szept. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dávidka2 válasza:

LÁTHATÓSÁGI MELLÉNY KELL.

HAJNALI SZÜRKÜLETBEN, ÉJJEL, ESTI ÓRÁKBAN.

FÉKLÁMPA AJÁNLOTT ÉS AZ INDEX IS :D

2013. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!