Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha 40 éves kor után már csak...

Ha 40 éves kor után már csak 5 évre adnak jogsit, érdemes volna még 39 évesen megcsináltatni 10 évre? Csak jövőre járna le, amikor 40 leszek.

Figyelt kérdés
Egyáltalán lehetséges 1 évvel a lejárta előtt megcsináltatni? Vagy ha nem hagyják, esetleg érdemes "elveszíteni" és újat csináltatni?
2011. szept. 14. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Nekem kifejezetten ezt javasolta a háziorvos.

Mondjuk én most, 30 évesen csináltattam újra.

2011. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó ötlet, nyugodtan megcsinálhatod előbb, nem kell megvárni, hogy lejárjon.
2011. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És nem fognak belekötni, hogy még bőven érvényes a régi?

Köszönöm, hogy válaszoltatok!

2011. szept. 14. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel fizetned kell érte, ami az orvosnak is pénz. Nem hinném, hogy tiltakozna.
2011. szept. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csináltasd meg, nekem is ezt javasolta a doki, nyersz vele 5 évet.
2011. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
A pénzt nekik is mindegy hogy mikor fizeted ki. (Orvos 5-10 ezer, okmányiroda 5ezer) viszont te nyersz vele 5 kemény évet!!! Persze hogy csináltasd meg!!!
2011. szept. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! És hol, kinél kell kezdeni procedúrát? (Háziorvosom nem túl értelmes, azt mondta erre a kérdésre: "majd meglátjuk, megbeszéljük", én viszont előre szeretném tudni.)
2011. szept. 15. 15:03
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Háziorvosnál. Ő ad beutalót a szükséges helyekre. Most már kell mellkas röntgen, vérvétel, meg szemészet. :)

Ezeket megcsinálod, majd a leleteket visszaviszed, ő odaadja az "alkalmas vagy" papírt 6000 Ft-ért cserébe, amivel mész az okmányirodába. Ott kapsz egy 4000 Ft-os csekket. Befizeted, lefotóznak, aztán kb. 2-3 hét és elkészült.

2011. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!