Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cserelt mar valaki pompat az...

Cserelt mar valaki pompat az autojaban? Mennyibe kerul, hasznaltat vagy ujjat vett?

Figyelt kérdés
Van egy Opel astram,2002es kiadas es egyszer csak nem indult el.Egy honapja butykolik es tokolnek vele,pedig elvileg a varos legjobb autoszervizebe vittem.Mit csinaljak? amugy meg miert szoktak ezek a pompak megmenni,miben van osszekotetessel? varjak meg vagy vegyek masikat,allitolag ujonnan kb 2000 euro.Az nagyon sok,annyi penzem nincs is :(
2011. szept. 14. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
15000 FT körül mozognak, legalábbis hengerenkénti injektoros f astrába.
2011. szept. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és nekünk volt ilyen h nem indult, aztán kényszermegoldásként vettünk bele egyet a bontóból, és egy kapualjban kicseréltem. Persze előtte leteszteltük hogy biztos az-e a gond.
2011. szept. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem bravam van szintén 15ezer volt a csere,biztos,hogy az a baja mert max 30perces munka,keress másik szerelőt.
2011. szept. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!