Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csípett már meg titeket...

Csípett már meg titeket motorozás közben darázs vagy méhecske?

Figyelt kérdés
Engem épp ma csípett meg suliból hazafele jövet. Egy méh beröppent a ruházatom alá, és mire észrevettem már meg is csípett.
2011. szept. 14. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lekopogom, eddig még nem.

Viszont a haverjaim között van olyan srác, aki endurozni csak kalcium injekcióval indul el. Persze nem beadja magának, letöri az ampullát és megissza ha megcsípi ilyesmi vadállat, mert érzékeny rá.

2011. szept. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
engem csípett már meg.. darázs méghozzá.. jöttem hazafele, és nekirepült a jobb csuklómnak.. de nem tom h mert alulról csípett meg.. pont az eremet találta el. egy hétig be volt dagadva, mert hát az ér az ér.. de nem vészes.. ha allergiás vagy rá, akkor nem árt ha vannak nálad ez elleni cuccok..:D
2011. szept. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Engem is meg csípett a rohadás egye meg, de engem egy darázs... az még rosszabb mert többször is meg szúr ha akar...a méh csak egyszer tud szúrni és benned marad a fullánkja ki kell húzni...am sokan keverik a méhet a darázsal.Faxom az analfa fülükbe.Biciklizés közben suliból haza fele jövet...a zoknim alatt a láb fejemnél hatalmas szúrást éreztem, biciklivel telibe vertem a villanykarót aztán gurultam 5 métert oldalazva a földön..mint a filmekben...kifordítottam egy szép méretű darazsat a zoknim alól..hogy került oda? passz..amikor felhúztam biztos nem,mert éreztem volna,pláne nem tudom mit keres a fiókban.Ez rejtély marad számomra örökre.
2011. szept. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Legyetek optimisták. lesz mit mesélni az unokáknak :) Amúgy szerencse, hogy nem vagyok allergiás semmire. Se pollenre, se csípésre, semmire. :)
2011. szept. 14. 23:27
 5/12 anonim ***** válasza:

Eddig motorozás közben sosem csípett még meg darázs szerencsére.

De egyszer mikor a postaládából vettem ki a leveleket akkor igen.(amúgy allergiás vagyok rá.)


A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:13

Lehet, hogy kint voltak a ruhák kiteregetve és belemászott a zoknidba..engem is így csípett meg máskor, igaz csak' egy méhecske, mikor behoztam a ruhákat a kinti szárítókötélről.

2011. szept. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem motoros forgalmi vizsgán az első 5percben nyakon csípett egy méh. Nem tudtam ,hogy jelezzek az oktatónak hiszen én csak őt hallom, nincs mikrofon. Végigcsináltam így, de utána 1hétig be volt dagadva a nyakam.
2011. szept. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Pesti úton húztam befelé és berepült a plexi alá egy darázs és pont a szemöldökömet csípte meg a nyomorult. Amikor becsapódott, már tudtam, hogy baj lesz. Fékeztem is lelkesen, de még mindig vagy 50-nel mehettem mikor megcsípett. Rákoskeresztúr központnál bementem a dm-be, hogy van-e valami cucc rá, de azt mondták, tegyek rá ecetet. Volt ott párszáz méterre egy piac és a savanyúságos nő mondta, hogy a hordóból szedhetek ecetet. Asszem uborka volt benne, de nem érdekelt, meregettem lelkesen...
2011. szept. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem sárga motorom van szoval még jobban jönnek egy nyár alatt megcsipett 5 is... nemtudom melyik válaszoló irta hogy klesz mit mesélni az unokáknak mért ez akkroa sztori hogy ezt fogod nekik mesélni hogy huu engem egyszer megcsipett a motoron 1 darázs?
2011. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 BR100 válasza:
80-al mentem, amikor plexin belül átmászott 1 darázs, satuztam, de mielőtt megálltam volna megcsípett a szemem alatt :( és utána még a moci se akart beindulni...
2011. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én írtam. Miért kell belekötnöd? Van aki elmeséli, képzeld. Főleg, ha szóba kerül és még allergiás is rá.
2011. szept. 15. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!