Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51n dugo+gyürü csere...

Simson S51n dugo+gyürü csere után zörgés! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy Simsons51n es motorom,az vele a gond hogy kieltt cserélve dugo +gyürü (bejáratos)Tudom hogy nemszabad nekihuzni de néha néha azért meghuztam és csörgö zörgö hangvolt!ez a bekopással megfog szűnni?
2011. szept. 15. 22:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Am nem szarom le igenis érdekel!elötted lévö is írta hogy uj neki minden mégis zörög akkor hogyvanez okostolyás?ahelyett hogy segitenél itt csesztetsz!
2011. szept. 18. 22:54
 12/22 anonim ***** válasza:
Először is az okostojás az j, nem pedig ly. Másodszor segíteni próbálok, csak nem bírom a hülye embereket. Aki írta, hogy új hengert is vett, neki valószínűleg a "kiváló" minőségű gyűrűk miatt csörög.
2011. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
És akk mitkell venem hogy ne csörögjön rakjamvisza régi dugatyut?
2011. szept. 19. 22:01
 14/22 anonim ***** válasza:

Gyerekek.

A simson csörgés furcsa dolog, hallani kéne.

Nekem húsz éve van ugyanaz a motorom mikor megvettem gyögyörü hangja volt.

Nemsokra rá elment minden ereje ki volt kopva, főtengely, dugó, csapszeg stb. csere. Enyhén csörgött a javítás után is nem foglalkoztam vele, sokáig elment.

Egyszer aztán nagyon elkezdett csörögni, mondom frankó felújítás... Gondoltam már mindegy neki elkezdtem gyepálni mezőn, erdőn is használni még sokáig elment tárcsázott föld stb. Fel lett újjítva bejáratás után tettem előe nagyobb, hátra kissebb fogaskereket, hogy talán gyorsabban megy, ám nem jött be csak elgyengült.

Most ott tartok, hogy baromi sokat mentem vele azóta. 120kiló vagyok van, hogy kullót is húzok.

Lehet azért bírja ilyen sokáig, mert nem tud direktbe fullra kipörögni az áttétel miatt.

Örök érvényü törvény, hogy kétütemüt nem szabad pörgetni!!

Ja és dugó és dugó.

Fúrás és fúrás közt is van különbség.

2011. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Akkor aztmondod újitsam blokkot meg furassam fel a hengert?
2011. nov. 5. 19:50
 16/22 anonim ***** válasza:
Na az elso kerdes: a hajtokar es a dugattyu koze megfelelo hezagolo lemezeket raktal be? A dugattyut nem forditva raktad be? A Tugorgok nem lognak a hajtokaron(also felso)? A fotengely csapagyak jok? A gyujtas jo helyen van? Jo hoerteku gyertya van a gepben? amiota megszunt az olmozott benzin azota egyre tobbet hallom ezt a problemat. Es a Legfontosabb a Gyuru illesztesi hezag turesen belul van?
2011. nov. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
hát szétszedtem egész blokkot henger meg dugatyuk full k:o+főtengely csapágyis meg a tügörgők is mind roszak most költhetek alkatrészre azthiszem!
2011. nov. 6. 01:07
 18/22 anonim ***** válasza:
És akkor még csodálkozik...úr isten...egyébként a 2 ütemű motor azért 2 ütemű, mert forgatni kell. Had ne mondjak példát, annyi eszed csak van hogy beugrik 1-2. (cross)
2011. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ne hülyegyerekezzél mert a hiba észrevétele után szedtem szét a blokkot nem utánna!inkább járj iskolába ne engem csesztess!A jó válaszokat köszönöm!
2011. nov. 11. 14:46
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem neked írtam.
2011. nov. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!