Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért annyira népszerű a...

Miért annyira népszerű a Suzuki swift? 2,9 Millióért szerintem drága, ennyi pénzért márjobb autókat is lehet kapni Pl:Renault Megane, Citroen C3 picasso stb.

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 08:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Aki azt mondja hogy jobb a szuzi motorikusan,azt még talán elhiszem,de hogy a c3 picasso 100x szebb az biztos!
2011. szept. 17. 09:00
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

nem tudom,hogy az új miért.

a régiek (amik most úgy 8-12) évesek,azért voltak népszerűek,mert szinte fele annyiba kerültek,mint pl. egy renault,vagy egy Volkswagen...

am én nem vennék semmi pénzért már suzukit,mert tényleg annyiba kerül már,mint egy szebb és jobb autó

Ford Focus pl. 3.200.000 ft,míg a Suzuki swift 2.900.000 ft

és a ford 1,4-es,a suzuki meg 1,2-es

2011. szept. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
egyetlen hozzáfűznivalóm van ehhez: az, hogy kinek mi a "szebb", RELATÍV fogalom.
2011. szept. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
A Suzuki motorja 2-300 ezer kilométert fut anélkül, hogy hozzá kellene nyúlni. Ezt űbereld egy francia járgánnyal!
2011. szept. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Sokan nem látták a rendőrségi statisztikákat,hogy hogyan szedik ki az embereket egy fának ment suzukiból és hogyan szállnak ki pl. egy renaultból.

A biztonságossági teszteket nem veszik figyelembe. és megveszik a suzukit...

2011. szept. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Te, 85%, őszintén, te tudsz vezetni, vagy csak fának rohanni? Mindig az NCAP teszttel jössz, igaz, az új suzukikkal már nincs gond törésteszt terén. Ha ennyire nem megy a vezetés, talán pótórákat kellene venni, nem?! Azzal meg nem kell jönni, hogy a másik majd frontálisan jön beléd, mert ez már így szánalmas. Tanulj meg vezetni!
2011. szept. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
mert mostanra ugyanolyan minőségűvé vált mint a többi auto. régen is technikai szinten ugyanott volt(motorikusan...belehugyozol azzal is elmegy) viszont a réginek a karoszéria gyatra volt mára ez is normális. bár nekem is ellenérzéseim vannak szuzukival szemben és nem vennék. ennyi pénzért valami használtat vennék ami szerintem jobb is 3m ért már pl passatot is bőven lehet venni(B6) de maga indőtállo strababiroság szempontjábol szuzuki elég jo auto5-600ezreket simán elmennek komolyabb hiba nélkül
2011. szept. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Miből gondolod,hogy a népszerűségi listát ÚJ és alapfelszereltségű Swiftek vezetik?

Egyébként ha mégis így lenne akkor az a kedvező(nek tűnő) hitelkonstrukciók miatt van.

Nem mellesleg pedig az újonnan 4-5 millió körüli árúak 4 éves korukra már harmadáron hozzáférhetőek akár 50-60 000 km-rel.

Végezetül pedig igenis,kimondottan jó,strapabíró és olcsó fenntartású autóról beszélünk,igen komoly háttérbázissal.

A francia autókhoz mérten nagyságrendekkel különb és üzembiztosabb egy japán.

Az nagyon egyéni,hogy kinek milyen forma jön be.

NEM Suzuki-fan vagyok,német autósként írtam mindezt az eddig látott hallott tapasztalatok okán.

2011. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%
suzuki japan auto. A motorja hiresen megbizhato..az uj suzukinak 5csillagos a tores tesztje.mi kell meg? Sz@r francia autot soha nem vennek..csak japan...vagy nemet
2011. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az itthon kapható szuzka annyira japán, mint egy bronxi néger... Nem japán minőségellenőrzéssel dolgoznak az itthoni gyárban, hanem sokkal gyatrábbal.


A töréstesztje egy közröhej, papíron biztonságosabb az egy légzsákjábal és 1000 kilójával, mint egy 1,5 tonnás 6 légzsákos prémium kat. német autó - ó, hát hogyne.


A szuzuki addig volt jó, amíg a régi swiftet gyártották. Olcsó volt és kiment a világból olajcserével. Cserébe jó fapados volt dehát valamit valamiért.


Az új pedig drága, egyáltalán nem olyan megbízható, mint ahogy azt a szuzka fan-ok állítják, a fenntartása sem épp gazdaságos...

2011. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!