Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bezártam a kocsiba a kulcsomat...

Bezártam a kocsiba a kulcsomat?! Pótkulcsot nem találjuk sehol sem, a csomagtartó viszont nyitva van, ott próbálkoztam hátha előre tudom dönteni az ülést.2001-es opel astra sedan.

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 15:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
mi a kérdés?
2011. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az hogy ,hogyan jussak be a kocsimba?

!

2011. szept. 18. 15:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogy zártad be a kulcsot a kocsiba? Hogyan zártad be a kocsit ha nemvolt nálad kulcs?:O Ehhez már tehetség kell.
2011. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Be lehet zárni könnyen,ha nem figyel az ember.Neketek kéne tudni hogy lehajtható e az ülés..Vagy hívtok egy szakit aki roncsolás nélkül kinyitja ,vagy felhívtok egy közeli bontóst megkérdezitek melyik a legolcsóbb üveg ehhez a kocsihoz és van -e ,aztán betöritek egy jólirányzott kővel.
2011. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha a csomagtartó nyitva van miért nem tudod előre dönteni az ülést vagy átmászni rajta?? és akkor ezekután felteszed a kérdést...gratulálok!
2011. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hiába gratulálsz kedvesem!Azért nem tudom előre hajtani az ülést,mivel belülről kell megnyomni egy gombot h előre lehessen dönteni!;) Így hiába próbáltam a csomagtartóból feszíteni és előre hajtani ,nem lehet !
2011. szept. 18. 16:01
 7/11 anonim ***** válasza:
csomagtartóból a gombot letudod húzni. Van ott egy kis kallantyú, ami a gomb nyomására elengedi az ülést, és le tud csukódni. Próbálkozz! :)
2011. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
te agyas, a csomagtartóból előre nyúlsz a hátsó ajtó füléhez, kinyitod a hátsó ajtót, onnan meg előrenyúlsz az első ajtó füléhez és azt kinyitod! :)
2011. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe nyúlna előre a csomagtartóból, ha nem tudja lehajtani az ülést, te nagyon okos? Nem mindenki jár 0 extrás kalaptartó nélküli suzukival.
2011. szept. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:D sikerült :) Drótkampóval nagy nehezen,letudtuk nyomni a gombot,és előre tudtuk hajtani az ülést:) Köszönöm az ÉRTELMES hozzá szólásokat! :)
2011. szept. 18. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!