Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás. Hány havi...

Autóvásárlás. Hány havi bruttó jövedelmeteket érte a kocsitok, amikor vettétek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 13:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Bevallom meglepődtem a valaszokon. Azt hittem, jóval nagyobb számok fognak elhangzani. Egyébként én is két havi fizuból tervezek autót venni. Csak ebben az esetben furcsa, hogy szaladgálnak ettől jóval értékesebb autók az utakon.
2011. szept. 21. 12:39
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem fizuból veszik. ;)

Vagy a cég veszi neki vagy ő veszi a cége hasznából.

Vagy állam bácsi veszi neki. Ez a három az új autó ladás 90+%.


Most valami 75+% csak a céges autó vásárlás részaránya az új autó eladásból.


Valami okos kiszámolta hogy a céges autót (kb.) duplán számolják jövedelemként az emberek, és a cégnek 3/4 annyiba kerül az autó mint egy magánszemélyeknek ugyan az (még úgy is hogy nem vigyázz rá senki).

2011. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Új Focus szolgálati autó nettó 100 ezer Forintnál kevesebb fizetéssel. Egy klasszikus leosztás. Persze még jár mellé telefonkeret és egyéb ma már szinte apróság.
2011. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 güris válasza:
3 haviból,egy 2004-es PEUGEOT PARTNER-t,volt céges autó pár hibával,5 évvel ezelőtt.
2015. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!