Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit hova kell kötnöm a kerti...

Mit hova kell kötnöm a kerti traktoromba?

Figyelt kérdés
Nemrég szereztem egy trabant motorral beépített kistraktort. Ebbe szeretném bekötni a kövezkezőket (csak) irányjelző, fényszórók (első, hátsó) indítórendszert ( a legegyszerűbbet, amit ajánlatok) . minden kapcsoló be van építve a traktorba, csak már elég rég nem használták a gépet és az összes kábel ki van szedve velőle. Annyira nem értek hozzá, hogy magamtól be tudjam kötögetni, de hogyha valaki tudna segíteni és el tudná magyarázni nekem hogy mit hova, hogy. Akkor azt nagyon megköszönném. :)
2011. szept. 20. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden holmi Trabantból van?


[link]


Ha gyári a vezetékköteg akkor valahogy így lehet, de ha valami házi barkács, akkor csak kikeresgetni lehet hogy mi hova mehet.

2011. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, minden cucc a trabantból van, csak az indítórendszer rossz benne.
2011. szept. 20. 14:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Letudnád nekem egyszerűsíteni egy kicsit, hogy csak azokat kelljen bekötnöm, amiket leírtam. cserinted megoldható? Nagyon megköszöném.
2011. szept. 20. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nem lenne egyszerűbb egy olyan ismerőstől megkérdezni ezt, aki egy kicsit is ért az autókhoz? Látatlanba elég nehéz segíteni.

2011. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!