Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segédmotor vásárlás, amin épp...

Segédmotor vásárlás, amin épp van biztosítás, ahogy megveszem azonnal kötnöm kell rá újat?

Figyelt kérdés
Ha én veszek egy segédmotort, adásvételivel, akkor nekem azonnal kell rá kötnöm biztosítást, vagy erre van 7-8 nap, mert pl ez idő alatt találok vmi olyat a motoron, ami nem felel meg az aláírottaknak, így én nem kötök arra a pár napra biztosítást.. Vagy ilyen nincs?
2011. jún. 1. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Rögtön kell biztosítást kötni.
2011. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen , azonnal,mert napi fedezetlenségi pótdíjat kell fizetned.Nekem tavaly 100-ft/nap volt!
2011. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Uhh, akkor az tényleg elég sok, ink nem kockáztatok, de azt hittem hogy itt van olyan 7-8 nap, amíg van rá idő
2011. jún. 1. 13:54
 4/4 anonim ***** válasza:
ha te 7-8 nap mulva atlálsz olyat jórégen bazshatod de még ha másnap akkoris nemfogja viszafizetni peresjkedni meg neméri meg mivel a javitási költség sokkal olcsóbb és egyszerübb mint járni a bíróságra
2011. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!