Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bontóból tuning alkatrész?

Chewbaccaa kérdése:

Bontóból tuning alkatrész?

Figyelt kérdés
Tudok találni egy 1996-os Nissan almera GX-re bontóból egy használható szárnyat a tetejére amit olcsóbban megkapok mint újonan? Ha egy autóról esetleg leszerelem az újra használható? (feltehetem egy másik autóra? jelenleg a sajátomra)
2011. szept. 20. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs nagyon sz*r állapotban (letöredezve 1-2 darab stb) akkor miért ne? Ja illetve, ha nem tiltja semmi jogszabály. És ez még csak elromlani se tud. Sokan sajnos félnek a bontóktól és a felújított alkatrészektől, pedig a felújítottak közül csak a legjobb állapotúakat javítsák fel méég jobbra, közel gyárira de árra sokkal olcsóbb.
2011. szept. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért mert bontott,még lehet jó minőségű vagy szép állapotú.

Viszont a szárnyat nem javaslom.

Ha nem gyári tartozék ill. nincs róla műbizonylat akkor az első rendőrig mész vele csak.

Aki megbüntet érte sőt le is szerelteti.

2011. szept. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A bontó kiba.szott lutri, maradjunk annyiban. Én még olyan alkatrészről nem hallottam ami ilyen újítást követőn kibírt volna többet pár hónapnál, egy turbó esetében csak pár nap volt pl...


A szárny pedig semmit nem fog hatni, mert nem az autóhoz lett tervezve csak fel lett köhögve. Számíts fogyasztásnövekedésre illetve a pénzbírságra...

2011. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha a szárnyon rajta van a száma, és hogy teljesen legális nem köthetnek bele a rendőrök, és ugyan olyan autóról szedném le ami nekem van.. szóval szerintem nem kéne hogy gond legyen vele
2011. szept. 24. 13:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam tunig cuccot bontóba.

Az első amit leszednek a kocsiról szerintem.

Egyszer bement haverom a bontóba majd megkérdezte szakáll van?? Mély hallgatás majd az 50 éves nyakig olajos bontós krapek megkérdezte meglepett arcal..

"Az meg mi??!,,

Szerintem az ük apja is bontós volt és jót nevettem ,hogy gőze nincs minek a (szlengje) a szakáll.. XD


Aki szintén nem tudja hová tenni ezt a szakállat annak elárulom hogy hűtő alatt lévő lemezt hozzák közelebb a földhöz. ladáknál és régi kocsiknál szokták ezt csinálni hogy sportosabb legyen.

Ott a szakáll XD

[link]

2011. szept. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!