Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S. O. S! Mi a teendő akkor,...

S. O. S! Mi a teendő akkor, ha a forgalmi vizsgadíj befizetése után szeretnék oktatót váltani?

Figyelt kérdés
Tudni illik anyagi okok miatt megbeszéltem az oktatómmal, hogy egy ismerősőmtöl ingyen"órákat"veszek forgalomból(de az oktatómmal végigvettük a kötelező órákat,csak nem éreztem biztosnak magam)erre gusztustalan múdon kezdett viselkedni,rájöttem, hogy azért nem bírok parkolni,mert be se állítja a jobb oldali tükröt,és elvileg nem is tudja,mert már kértem.Vakon meg lehetetlenség parkolni.A másik autón tökéletes parkolásokat csináltam.Sőt,elöre fizettem és átvert azt mondta csak egy órát fizettem ki,közben meg kettöt,ezt persze bebizonyítani sose fogom tudni,de legalább szemléltetni igen, hogy mennyire aljasul viselkedik.A gond az, hogy jövö héten már vizsgáznom kell és eléggé el vagyok keseredve,mert a vizsgadijat se akarom elbukni,de így nem érzem magam biztosnak.Át szeretnék menni egy másik oktatóhoz,de úgy hallottam, hogy ez a vizsgadíj kifizetése után már nem egyszerű.Ha anyagilag több a vonzata,akkor nyilván megpróbálom nála letenni,ha nem sikerül akkor átmehetek ingyen úgy tudom,de én szeretnék már most.Előre is köszönöm az értelmes,használható válaszokat!
2011. szept. 23. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
"rájöttem, hogy azért nem bírok parkolni,mert be se állítja a jobb oldali tükröt,és elvileg nem is tudja,mert már kértem." Miért nem te állítod be???? Kocsiba beülve indulás előtt mindegyik tükröt neked kell beállítani, miért az oktatónak kéne? Ő látja a te szemszögedből?
2011. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

az első kérdezővel egyetértek. Ki fogja neked beállítani, ha egyedül fogsz majd vezetni????

A vizsgát lemondani, vagy abban módosítani legkésőbb egy héttel a vizsga előtt lehet. Utána már elveszíted a 11.000 vizsgadíjadat. Menj el vizsgázni, és ha nem sikerül, akkor válts oktatót.

2011. szept. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem lehet beállítani,mert szara kocsi...de azota már levizsgáztam,úgyh már sztorno...a csávót meg feljelentette több tanulója is,de lényegtelen,fogalmad sincs a dolgokról
2011. okt. 20. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!