Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet az probléma az...

Mi lehet az probléma az immobiliser-el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 2002-es 1.4-es Skoda Fabia-m. Az a probléma hogy letilt az imobiliserem. Kb egy éve történt előszöt azkkor hagytam állni a kocsit 10 percig és beindult. Most ismét előjött a probléma de nem sikerült ugyan ugy megoldani mint azelőtt. Akksi saru levétele után beindult. Mivel hétvége volt nem volt szerelő ezért nem tudtuk elvinni de látszólag nem volt probléma. Hétfő reggel újra előjött de akkor már nem segített rajta semmi. Elvontattuk elektromoshoz, ott beindult elsőre de azért megnézték, elméletileg kikódoltál,de másnap újra jelentkezett a kis sárga lámpám. Azóta több szerelőnél jártam a 10.000-100.000 Ft-os tételig mindenki mondott mindent de még most sem tudjuk hogy mi lehet a pontos probléma. Tudom hogy nem vagytok messziről gyógyítók de megköszönném az ötleteket is hátha segít.

A segítséget előre is köszönöm


2011. szept. 23. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a kulcs van elkopva? Csaj vagyok, bocsi ha butát írtam.
2011. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
immo antenna... indukciós gyűrű.
2011. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hova el?
2011. szept. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mondták már az antennát de a másik szerelő azt mondta hogy ha az elromlik akkor egyszer sem indulhatna be a kocsi, de ő akkor indul be amikor kedve van....


Azért köszönöm

2011. szept. 23. 16:38
 5/9 anonim ***** válasza:
á, dehogy, hogy is produkálhatna egy kontakthibás antenna olyan hibajelenséget, hogy egyszer jó, egyszer nemjó... végül is, a szerelőd egy zseni.
2011. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Helyedben ezzel a problémával márkaszervízt keresnék fel. Nem lehet, hogy sokszor leejtetted? Nekem is ugyanilyen problémám volt a Mercimmel, 70 ezerért kellett csináltatnom új kulcsot a Pappasnál.
2011. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem is szintén hasonló évjáratú Fábiám van és ugyan ez a problémám.

Annyit még hozzátennék a dologhoz, hogy melegebb időben jön csak elő a probléma, nekem tavaj a meleg elmúltával megszünt a problémám, viszont jön a meleg és megint bajban leszek ez biztos. Már én is sok pénzt költöttem ennek a problémának az orvoslására, de eddig még senki sem tudta megoldani.

Örülnék ha valakinek lenne rá orvossága!?

2012. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sziasztok!Mi is ezzel küzdünk,márkaszervízbe vittük már többször,kiolvasták a hibát..olvasófej csere 45 ezer,nem lett jó,kulcs csere 20 +tanítás 5 továbbra is fenn áll a probléma,most ott tartunk azt mondták kommunikációs hiba nem tudnak vele mit kezdeni..ennyit a szakszervízről!!!

A kocsi hol indul hol nem,nem befolyásolja hogy hideg vagy meleg van..van kedve indul nincs nem...persze a tulaj szerint akitől fél éve vettük ez nála nem jelentkezett.

Segítsetek mit tehetnénk.Köszi.

2016. szept. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Attila1987qq válasza:
Sziasztok! Talált már valaki megoldást a fent emlìtett problémára? Most én is ezzel a gondal küzdök már a 3 villanyszerelőhöz viszem a kocsit! Köszi!
2023. szept. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!