Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1,3as Fiat Punto (70 LE JTD)...

1,3as Fiat Punto (70 LE JTD) mennyit fogyaszt városban és autópályán úgy kb?

Figyelt kérdés
mennyire elég az 1,3as 70Le-s motor előzgetni? Vissza kell kapcsolgatni vagy anélkül is lehet biztonséghosan előzni?
2011. szept. 25. 11:18
 1/5 anonim válasza:
A dízelekhez nem értek, szerintem ócskák, de az 50 lovas suzukival meg tudom oldani akkor annyira tuti az se lassú h ne tudj előzni, de versenyezni ne akarj vele...és ezt kipróbálni kell...de ha 85el tökölő bénákat előznél nem lesz gáz...
2011. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt az autót még konkrétan nem vezettem de hasonló autóval (68Le,tdci) jól húz. Az előzés ez így nem egyértelmű, de úgy általánosságban jól húz egy előzésnél 90-ről visszakapcsolás nélkül. Autópályán elbírják ezek a motorok a 130-as tempót, javasoltabb a 120 (nem veszítesz sok időt emiatt) és tovább tart. Nyilván teljesen más kérdés egy két literes motor. De nagyon korrekt teljesítményt nyújtanak ezek a kis dieselek!
2011. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs hogy lehagytam a fogyasztást, körülményektől függően, városba is megáll 5 liternél vagy kicsit alatta is maradhat 2-3 decivel. autópályán is majdnem képes 5 litert elfogyasztani. Főúton és vidéken meg már 3,7 litert is mértem. Legyen 4,5 litert kb az a tuti.
2011. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A fogyasztás akkor nagyon frankó. Nem versenyezni akarok hanem csak azt hogy ha autóútn, főúton megyek akkor azért ne kelljen 6-700méter egy előzéshez. meg persze autópályán is azért tudjon menni szóval ne essen szét 120-130nál.


Néztem az 1,3as dízel Ignist de arra 6,6 litert írnak. Tényleg ilyen sokat enne az, Az is 1,3as 70LE. Igaz nem turbós...

2011. szept. 25. 11:37
 5/5 anonim ***** válasza:
A szuzkák sokat esznek a konkurenciához képest.
2011. szept. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!