Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Versenyeztél már robogóval...

Versenyeztél már robogóval simson ellen?

Figyelt kérdés

Úgy hogy mindkét motor 50-es volt fojtás és tuning nélkül.


Én még nem de sokan írják hogy a simson otthagyja a robogót.

Ez hogy lehetséges?

A robogó fokozatmentes,a simsonnál meg váltogatni kell közben.

Amúgy nincs simsonos ismerősöm, nincs kivel versenyezni.

Eddig egy robogóssal gyorsultam és otthagytam.

Volt simsonom, most robogóm van de a robogó sokkal jobban gyorsul.


2011. szept. 26. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Simson után képes voltál ráülni egy robogóra?:(
2011. szept. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A simsonom teljesítménye botrányos volt.

Hiába cseréltem blokkot benne, akkor se lett sokkal jobb.


A robogóm viszont nagyon jól húz, el se tudom képzelni hogy egy 50-es simson lehagy.

2011. szept. 26. 22:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha ráülnél egy 125ös motorra(nem robogóra) akkor rájönnél, hogy melyik húz jobban.
2011. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De egy Jog-Dio is simán otthagyná lehet. Azok megvannak 5-6LE is.
2011. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mielőtt letámadnának a kis srácok elmondom, hogy van Simson a házunknál és robogóm soha nem volt. De a tény az tény! Bele kéne törődni :)
2011. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Egyenrangúan épített (tehát nem kínai f0s robogó vs végletekig tunningolt simson) simson soha az életben meg sem fog közelíteni gyorsulásban egy robogót. Ha úgy van megépítve akkor ESETLEG végsebességben, de leginkább abban sem.

Egy jobb márkás robogó tunning NÉLKÜL is tud 80 körüli végsebességet. Ennyit egy tunning NÉLKÜLI simson nem tud.

2011. szept. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Az rendben,mind szép és jó... csak a Simson az motor!!


A Robogó nem más mint egy robbanómotorral szerelt kerékpár!


nem szidni akarom csak az igazat mondani (én is most tervezek robogót venni "hobbi"/könnyedségi célból)


Van autóm is de néha jó "motorozni" is ,ráadásul ha csak pár kilométerrel megyek arrébb akkor jó a robogó is! Simson még jobb lenne hisz az az igazi motor (de nem vagyok nagy motoros,nem a motorozási élmény végett venném... vagy legalábbis lehet hogy még én nem tudok róla hogy nagy motoros vagyok-e???)


Semmi bajom nincs velük,csak mindenki nagy RobogóTuner lett meg ugye a hülye kis srácok is már Robogóval menőznek amit apucianyuci megvett neki... És rögtön odaállítanak hogy: hűűű báázzeee,de nagy motoros lettem!

2011. szept. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Normális robogók (japán/olasz) simán lever egy Simsont. Gyorsulásban, végsebességben, és emelkedőn végképp. Kínai robogókkal meg 4T vel nem kell foglalkozni, azok gagyik. De aki nem hiszi, próbálja ki.
2011. szept. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen! Keeway Matrix vs. 36 éves Simson s50B!


A robogó jobban gyorsult, aztán egy 50 méter után átvettem a vezetést, és kb 300 métert vertem rá. Mellesleg volt Aprilia robogóm is, ami nem egy kínai szar, de ha most választanom kéne a kettő között, akkor is még mindig a Simsont választanám. A Simson egy csodálatos motor, kivisz a világ végére, csak jó állapotú kell, hogy legyen.

2011. szept. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Semmi bajom nincs velük,csak mindenki nagy RobogóTuner lett meg ugye a hülye kis srácok is már Robogóval menőznek amit apucianyuci megvett neki... És rögtön odaállítanak hogy: hűűű báázzeee,de nagy motoros lettem!"


Simsonnal is járnak 14 évesek.

Én saját pénzből vettem a robogómat 19 évesen, a szüleim egy forintot nem adtak bele.


"A robogó jobban gyorsult, aztán egy 50 méter után átvettem a vezetést, és kb 300 métert vertem rá."


A keeway matrix kb 65-öt megy óra szerint és nagyon szarul gyorsul. Erre ne legyél büszke hogy otthagytad.

Az én motoromat kétlem hogy otthagynád.


Kár hogy nincs a környéken egy simsonos ismerősöm se. Ilyen versenyzéssel el lehet ütni az időt.:D Eddig egy NRG-t és egy F10-est lehagytam.

2011. szept. 27. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!