Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 2005- Paragi...

Suzuki Swift 2005- Paragi sportdob, vélemény?

Figyelt kérdés

Szóval, ha van valaki akinek ez a fajta sportdob 2005 utáni Swiftre, leírná a véleményét róla? Milyen a hangja (túl hangos-e, vagy sem?), felszerelése, rendőr szól-e érte, stb?! :) Szeretnék venni egyet, csak így látatlanba nem tudom, érdemes-e.

Konkrétan: [link]

Előre is köszönöm!


2011. szept. 26. 22:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, kimaradt az első mondatból még egy "van" szócska! :)
2011. szept. 26. 22:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan milyen rendszerhez kell? (motortuningos , vagy chiptuningos a swifted)


ha csak egy alap gyári rendszerhez teszed fel,annak semmi értelme... hisz teljesítményt nem növel (max ha valami motortuningos,de akkor sem fog több 10lóerőket pluszba adni)


Annak meg,hogy csak fülrepesztő hangja legyen,annak egyáltalán értelme nincs! ;)

2011. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Éppen ezért kérdezem, hogy valakinek van-e ilyen, mert nem akarom, hogy olyan hangja legyen, mint egy Boeing-nek :) Csak szépen duruzsoljon, ne szakítsa be a dobhártyámat! :) Egyébként még nem akarok semmiféle tuningot rajta (motorikusan, egyelőre).
2011. szept. 27. 18:16
 4/4 anonim válasza:
Nekem konkrétan ez van a 2005-ös benzines, nem tuningolt swiftemen. Eleinte csak beindításnál volt hangja, azóta pár száz kilométer után ahogy kiégett benne a cucc már duruzsol. Ez mondták is hogy majd lesz hangja csak össze kell hogy égjen benne az anyag! :-) De nem hangos,csak úgy szolidan sportos hangja van, főleg alacsony fordulaton (kb 1500-2000 fordulatig). Utastérben is elviselhető, nem hallatszik be nagyon! Nekem azért jó mert idegesített hogy nem hallottam a piros lámpánál hogy jár a motor. Szóval szerintem megérte! Nekem 20-ba került felszereléssel együtt Paraginál Kisteleken, ugye ők gyártják ezeket! Műbizonylatot is adtak, szóval ha a rendőr megállít van róla papír. Ja és egy év garanciát is vállaltak rá...
2013. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!