Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit ajánlotok 100...

Milyen kocsit ajánlotok 100 ezer alatt?

Figyelt kérdés

Ez jó szerintetek?

[link]


2011. szept. 27. 14:30
 1/10 anonim válasza:
Vegyél Marutit.4-5 litert fogyaszt.
2011. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A linkelt kocsit forgalomban nem használhatod. Regisztrációs díj meg több lenne mint a kocsi ára. 100ezer alatt működőképes, vizsgával rendelkező kocsi nemigen van. De ha van akkor az átírás már duplájára növeli az árát.
2011. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennyiért ladát nézz vagy trabantot, ne audit
2011. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

csodálatos, 100.000 van autóra, erre kinéz egy hulladékot...

fel kellene már fogni, hogy 100.000 forint még átírás nélkül is kevés egy autóra. ha már mindenképpen kell az autó, és egy százasod van rá, akkor ne németet akarj venni, főleg ne prémium márkákat. vegyél belőle egy zsigulit, vagy skodát, de lehet négyütemű trabantot is kapsz, ami kivisz a világból. ha veszel egy szakadt audit, 'fókszvágent, mire autót csinálsz belőle, még 300-at ráköltesz. persze, ebben még nincs benne a műszaki, meg az átírás. tudom, itt a kiskölykök azt irogatják, hogy mercedesz, meg BMW, meg audi... százasod van rá öcsi. abból nem lesz prémium márka, hogy még megy is. az csak álomvilág. még egyes golfot is szanaszét szakadtat kapsz ennyiért.

2011. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 DakarVakar válasza:
tolót
2011. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100 ezer alatt? Semmiyet. Max trabantot kapsz működőt ennyiért.
2011. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 40ért adtam el a műszaki nélküli Tipo-mat. Olyan apró hibával mint pl.:

-Rohadt az egész alváz, nagy lyukak voltak rajta.

-Repedt szélvédő.

-Állandóan felforró hűtőviz (nem volt hengerfejes...)


Motorba volt ~320ezer km. Előző gazdái nem kimélték szegényt.


Műszakit erre a Tipora suttyomba 40ért raktak volna.

Átirás 58ezer.


Sajnálom hogy eladtam csórikámat. Ő volt az első autóm. Hiányzik. <3


Szó mi szó, kevés az a 100as kocsi vásárlásra.

De ha találsz valami hulladékot, amin van műszaki meg kölcsönadásival elhozható (a tezsvirektől) akkor megoldható. Anno 1.6os Diesel Ford Fiestát néztem. Képen tipp-topp, 1 év műszaki, kölcsönadásival elhozható.


Illetőhöz lementem, rohadó sz@r az egész. Mondom ok, nézzük mit tud. Fék nem fogott, futóművet hagyjuk. Rozsda annyira nem vészes. Motorháztető persze meleg volt, biztos kínlódott vele még beindult. Alsó hangon 20-30at rákellet volna költeni, ahhoz hogy ne legyen életveszélyes. Ott is hagytam...

2011. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kihagytam, a Fiesta 105ezer lett volna.
2011. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Okmányok nélküli?

Tyúkólnak,rétre vagy 2 kilós próbarendszámok közé??

Vicces kedvedben voltál esetleg?!

Sebaj. Ez viszont komoly:

[link]

:))

2011. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért nem érdemes autót venni csak a baj lesz vele és még a 2 de inkább 3 szorosát rá fogod költeni de ha már mindenképp kell valami akkor én azt mondom kispolszki.

Pl. ez itt van 50.000-ért még 50 et ráköltesz és talán de csak talán használható lesz. [link]

2011. szept. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!