Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit ajánlotok, ami...

Milyen kocsit ajánlotok, ami jól néz ki, modern?

Figyelt kérdés
kb 2 milláig lehet egy rendes jó autot venni? Nem értek hozzá, meg az autók soha nem érdekeltek! kulsoleg Chevrolet Cruse tetszik, de drága, tippek?!
2011. máj. 17. 22:05
 1/5 anonim válasza:
0%

Első kocsi?

Friss jogsi?

Am sztem mindenképpen érdemes olyan márkát választani ami megbízható. A német meg japán kocsik azok.

Franciát vagy olaszt nem ajánlanám. Nem mindig megbízhatóak és drágák bele az alkatrészek.

Érdemes lenne egy olcsóbbat venned(ha az első autód)

Ja és mindenképp benzineset. Dízeles alkatrészek drágák.

2011. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 millióig ha keresel, akkor egy pár éves 5ös Golfot vegyél. Én is azt fogok pár hónapon belül. Páromnak van egy két éves, igaz ő újonnan vette és full extrás kategória, de nekem elég egy szerényebb használt is belőle, de nagyon nagyon szeretem, jó vezetni, jó vele parkolni, de mégis tágas, a kategóriájában ez a legnagyobb, hátul is hatalmas a hely, mindenki meglepődik aki beül. :) Csomagtartóba kettőnknek simán bepakoltunk 10 napos külföldi nyaralásra. Szóval én tuti ezt veszek, még a C4-en gondolkoztam, de nem tetszik a belseje és sokkal kisebb is, meg az A3-as Audin, de az meg inkább már 2,5 millió sajnos.
2011. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt sejtjük hogy nem értessz hozzá, de legalább azt leírhatnád hogy mire használnád az autót (trágyát hordani, munkába járni, családot fuvarozni, menőzni?), meg hogy úgy mennyit tudnál rászánni a fenntartására, nehogy egy túl nagy falatba vágj bele.
2011. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyi, nekünk 3 éve van Citroen C3, eddig semmi baja, iszonyat jó vezetni, kényelmes könnyű vele parkolni! Ellentétben a Toyotával ami ugye Japán autó, nem mellesleg a Citroen 4-5Literrel eljár, míg a Toyototánál 8 körül van és vezetni is borzalmas.

Német autók (volkswagen, bmw, merci) ne vegyél, ha VW-t veszel csak régit, az újak iszonyú szervízigényesek ami igaz a bmw-re, mercire is, és drága bele az alkatrész(itt valamelyik ezt nagyon okosan összekeverte, valszeg életébe nem volt autója)

2011. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nagy kocsi kell akkor opel vectra c szép belül kívül és nagy is!ha elég 1 kb kétszemélyes vagány kocsi akk tigra tt!
2011. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!