Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kawasaki KMX 125 tulajdonosok?

Kawasaki KMX 125 tulajdonosok?

Figyelt kérdés
Olvastam pár oldalon, hogy van valami folytás a kipufogóba rejtve, amit ha kiszedsz, erősebb lesz, de sehol nem írták, hogy pontosan hol van. Tud valaki segíteni?. Előre is kössz a válaszokat.
2011. szept. 27. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

XD nincs ilyen benne.

De ha van akkor meg vegyél rá egy sport dobot és ha jobban megy oszd meg ezt velünk. köszi...

2011. szept. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sőt filmezd le a különbséget és a gyorsulását végsebességét, előtte utána. Ha valami változik akkor ez így igaz. De nem hinném hogy sokat osztana vagy szorozna a kipufogója.
2011. szept. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mindenki azt mondta, hogy ha kiveszed bitang erős lesz, de sztem veszek rá valami fullos kiput, láttam nete 50ezerér.
2011. szept. 28. 18:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, már nem kell válaszolni:) Akit esetleg érdekelne: [link]
2011. szept. 28. 19:54
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem is van egy kmx-em és akadna egy kérdésem is !!

Szóval az én kipufogom egészségessen egy kicsit mindig olajos volt !! De történt valami amitől ömlik rajt most az olaj és az ülés alatti keverő tartályból is rohamossan fogy !!!

Viszont észre vettem hogy ahol összekeveri az olajat és az üzemanyagot az szerkezet aminek nem tudom a nevét (ez érdekelne amugy) elkezdett csepegni elég rendessen !!!És ez egyidejűleg romlott el!! Ebben tudna nekem valaki segíteni?? Gondolom csak elkophatott az alkatrész de nem tudom a nevét ezért azt sem tudom hogy mit keressek!!

Előre is köszi!

2012. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Külön olajozónak szokták hívni köznéven az "alkatrészt", amiről beszéltél. Hát vagy veszel bele zsír újat, bár esetleg megnézheted, javítani nem nagyon lehet... De a legegyszerűbb és leghasznosabb ha egyszerűen kikötöd akülön olajozást. És magad kevered össze a benzint és az olajat pl 1:40 arányba és már kész keveréketöntesz a tankba.
2020. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!