Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elszeretnék menni a kawasaki...

Elszeretnék menni a kawasaki krossz nyílt napra, csak félek kiröhögnének (? )

Figyelt kérdés

tudok motorozni mentem már több féle motorral nagyon sokat motoroztam már főleg földes úton mert nincs jogsim

13 éves vagyok

és kiakarom próbálni a kx85-öt csak attol félek kiröhögnének mert nem mentem még ilyen erejű motorral és soah nem mentem ugratón:S nam meg semmi felszerelésem és krossz sisakom sincs


2011. okt. 23. 09:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
van sisakom csak nem krossz
2011. okt. 23. 09:47
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem fognak kirohogni, mert nem adjak oda majd neked.
2011. okt. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
mer?
2011. okt. 23. 09:56
 4/15 A kérdező kommentje:

miből gondolod?

akkor szerinted miért nyílt nap?

2011. okt. 23. 09:59
 5/15 anonim ***** válasza:

"Nem fognak kirohogni, mert nem adjak oda majd neked."


XDDDDDDD

2011. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Akinek nincs junior versenyengedélye vagy érvényes kategóriás jogosítványa annak 100%, hogy nem adják oda még tesztelni sem a motort.


Egy több százezer forintos motornál némiképp kevés biztosíték arra, hogy nem ülsz rá és töröd rommá 30 méteren belül, hogy te megesküszöl Jézus Krisztusra, hogy már csapattad a szimszont a vetésben párszor...

2011. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Talán érdeklődni kellene a szervezőktől a nyílt nap szabályairól. Nem kizárt, hogy vannak ilyenek. Erős a gyanúm, hogy saját védőfelszerelést kell vinned, ha ez nincs, akkor könnyen lehet, hogy tényleg csak a pálya széléről figyeled majd az eseményt.

Vagyis előbb tudd meg, hogy vezethetsz-e motort, utána frászolj azon, hogy elbírsz-e a KX85-tel.

(bár nem értem, miért pont nyílt napon akarsz megtanulni krosszozni, az nem motorosoktatás)

2011. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

nem azon akarok megtanulni hanem csak kipróbálni hogy mennyire megy

hogy vegyek e 85-öst vagy gyenge e

2011. okt. 23. 10:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Hiába nyílt nap, jogosítvány nélkül nem próbálhatsz ki egyet se.
2011. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

krosszmotorra nem kell jogosítvány egyébként, mivel nem forgalmi közlekedésről van szó, te gy


de majd ott megmondanák, bár ahogy látom, te jobban tudsz mindent, te profi lángelme vagy

2011. okt. 23. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!