Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy kispolski...

Mennyibe kerül egy kispolski fenntartása havonta?

Figyelt kérdés

most hogy már van munkám letenném a jogsit és vennék valamilyen autót és nekem ez a legszimpatikusabb:D

és mennyit fogyaszt egy ilyen kocsi?


2011. szept. 27. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
töltesz bele pár deci benzint,fel fingod a kerekeket , aztán gurulhat is a kisfityó ;)
2011. szept. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezt kilehet számolni...először is megveszed a kocsit és gondolom egyből lesz rajta mit megjavítani...meg átírási illeték biztosítás eredetvizsga..a biztosítás elég kevés lehet rá:) mivel nem olyan erős:) benzinben szerintem az erejéhez képest sokat fogyaszt..még nem volt kispolskim de szerintem lazán benyeli az 5-6litert 100on. a biztosításom nekem a skoda 120ra 35ezer volt évente a polskira szerintem kb feleennyi:) csak arra figyelj hogy jó állapotút fogjál ki amin alig van rozsda
2011. szept. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Két sör árát hozzáteszed és normális kocsi fenntartása meg is van. Ráadásul nemtudom miért hiszitek hogy kis kocsi kis fogyasztás,, Baromira nem így van. Én bazi nagy TD furgonommal messzebbre jutnék ugyanannyi pénzből tankolva mint te kispolszkiddal. :D
2011. szept. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ilyen árba tudsz normális autót?nekem a skoda 120 is megfelelne:)
2011. szept. 28. 13:08
 5/7 A kérdező kommentje:

én nem értek az autókhoz ezért gondoltam hogy a kispolski a legolcsóbb ami tetszene..


de pl ez szerintetek milyen?


[link]

2011. szept. 28. 13:17
 6/7 A kérdező kommentje:

vagy ez..


[link]


ezek most tényleg ilyen olcsók? miért?


csak azért mert "kicsit" idősek?

2011. szept. 28. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérlek szépen ez azért ilyen olcsó mert ott van a hirdetésben is!!


Külföldi okmányos!


Azt itthon nem használhatod magyar állampolgárként külföldi papírokkal!(Max E-rendszám)


Ha mindenképp 100e. alatt akarsz venni akkor nézz 4ütem trabit,zsigulit(mondjuk ez eszik),Yugo-t,Zastava-t,S.Marutit!

2011. szept. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!