Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1.6 16V 1998...

Suzuki Swift 1.6 16V 1998 Klíma probléma?

Figyelt kérdés
Fentebb írt suzukimat nem rég vettem, úgy 1 hónapja és elég gyenge "hideg" levegőt fúj be az utastérbe. Klíma gázt nem tudom mikor töltött bele az előző tulaj, de olvastam, hogy ez is okozhatja azt, hogy nem fúj hideget. A kérdésem az, hogy akkor most télen is kell elvileg járatni a klímát karbantartás céljából, de ha kevés gáz van benne akkor töltessek bele még most, vagy így is mehet?
2011. szept. 28. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Jobb ha van benne gáz mintha nincs benne gáz.

És télen is 2-3 hetente 4-5 percre kapcsold be a klímát és nem áll össze legalább.

2011. szept. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nemtom, ha még azért fúj hideget, én már erre a szezonra nem töltetném újra. Nincs az még teljesen kifogyva. Nekem is pont tél előtt fogyott ki, semmi baja nem lett, hogy tavasszal töltettem fel. Csak majd töltéssel együtt tisztíttasd is ki, kitudja mikor volt.
2011. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. szept. 30. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!