Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogóval közlekedni?

Milyen robogóval közlekedni?

Figyelt kérdés
Már régóta tervezem, hogy veszek magamnak egy ilyen kis jószágot az autó mellé. De mivel mindenki csak fikázza, hogy unalmas vezetni, kicsi, lassú, gyenge; kicsit el is ment a vásárlástól a kedvem. A kérdésem valójában az, hogy a robogózásban is van egy kis élmény?
2011. okt. 2. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az általad felsorolt jelzők igazak a biciklikre is. Van a biciklizésben élmény? Na látod.
2011. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kr1ssz válasza:

Húzod neki és megy mint a szél.

Én nem szeretem a robogót mert nagyon vigyázni kell rá, előnyösebbnek tartok egy szoci motort mert az nyúzhatom tűzön vizen át.

2011. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Robogóra se kell vigyázni, egy yamaha jog szinte mindent kibír :)

Sokkal jobb mint bringázni, szerintem megéri, nekem van és szeretek vele közlekedni.

2011. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kr1ssz válasza:
De a dzsindzsába meg sárba, jól megpakolva inkább simsonnal megyek.
2011. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én inkább a Simsonra szavaznék, az legalább motorformájú. A robogókat én instabilnak érzem valamiért.
2011. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nagytestű robogót ajánlok, országúton is bátran használhatod. Legyen nagy plexije elől ami véd az esőtől-széltől. Csomagtartója legyen, amibe sisak, esőálló ruházat elfér.Élménynek meg elég az,hogy elsőként startolsz a pirosnál (és maradsz is az), traffipax és parkolóőr ellen is immunisabb vagy,üzelemtetése is olcsóbb a kocsinál. Biciklivel szemben: nem izzadsz le,kicsivel gyorsabb városban.
2011. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem unalmas vezetni és abszolút nem lassú. Van ami kicsi de van nagytestű robogó is.

Városi közlekedésre pont jó. Nagyon jól gyorsul és pillanatok alatt eléred az 50km/h-t.

Araszolgatásnál se kell kuplungolni, váltani. Sokkal rugalmasabb vele a közlekedés mint egy simsonnal.

Nézz meg pár eladó robogót és próbáld ki.


Ha nem akarsz csalódni a robogókban akkor ne vegyél Keewayt, Kymcot, Riejut és egyéb hulladék kínai motort. Tudom hogy olcsók mert 270-ért kapsz újonnan, de nem megbízhatóak.

Amit tudok ajánlani az a Malaguti, Aprilia, Yamaha. A Gilera és a Piaggio se rossz.

Ezeknek megvan az áruk és a tartósságuk is.

Használtan 120.000ft-tól indulnak a jó robogók.

2011. okt. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meg lettem győzve és visszajött a kedvem! :) 230e-ért milyen robogót ajánlotok?
2011. okt. 2. 17:26
 9/11 anonim ***** válasza:

A robogó közlekedni van A-B be városon belül. Esetleg kis holmikat elvinni vele.

A simsonosok meg azt hiszik hogy ők a streetfigter motorosok akik 70 el hasíthatnak a 30 éves motorjukkal.

Én endúróztam sokáig Honda XL 200 al úton terepen. Hát szégyen a simson utána. Egy nevetséges valaminek érződik remeg az egész és mintha egy biciklin ülnél amit egy traktorral vontatnak. Borzalmas takony úttartűsa van mindnek. Még az mzk nek is. Azt is volt szerencsém kipróbálni. Viszont a japán robogók uttartása valahogy kellemesebb. Nem remeg át az egész. Igaz hogy végsebessége nem nagy de jobb mint a bringa és nem leszel nyakig olajos mint a szocmotoroknál. A sámsonba az az élmény ha elindul és el tudsz jutni a célod feléig anélkül hogy valami tönkre ne menne benne vagy be ne köbné a gyertyát vagy hasonlók. Nagy élmény!!:P

Azért istenítik a simsont szerintem mert a legnagyobb motor formájú objektum és azt hiszik hogy ez már szinte nagymotor.. Én inkább gyalogolok mint simsonra üljek. Égő egy szerkezet. Aki szereti nem ült még motoron. :P :D

2011. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
rieju hol kínai?:) na de robogó... volt sokáig yamaha mint imádtam mert mindent kibírt. jog, honda dio szintén ez a kategória de úgy érzed magad 60nál mint egy kamikaze pilóta. 230ért én Aeroxot, Sr-t (karbis) esetleg F12est illetve Kymco igen Kymco Grand Dinket mert nagy testű és strapabíró motor.
2011. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!