Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszaki vizsga előtt vannak...

Műszaki vizsga előtt vannak teendők?

Figyelt kérdés
gondolok itt a kocsi átvizsgálására és az esetleges hibk javítására. vagy ha esetleg műszakin találnak valami gondot, akkor azt megcsinálják ott?
2011. okt. 3. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezz be egy szervízbe állapotfelmérésre, általában nem nagy összeg, és ha van, hogy az árát is elengedik, ha utána náluk műszakíztatsz.

Persze nem kötelező elviheted az autót egyből vizsgára is, de ha ott derül ki, hogy valami gond van, akkor bukik az autó, mehetsz szerelőhöz, majd újra vizsgázni.

2011. okt. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, műszaki vizsgán nem javítanak meg semmit. Csak kapsz egy szép, nagy papírt arról, hogy mit kell megjavítanod. Vagyis az autót műszaki vizsga előtt fel kell rá készítened, ebben nagy segítséget nyújt az, hogy néhány vizsgahelyen már van ún. előzetes állapotfelmérés is, amely során a műszaki vizsgához hasonló módon vizsgálják át, de "tét nélkül". Vagyis tudod, mit kell megjavítanod, de nem kell vesződnöd az esetleges sikertelen műszaki vizsga adminisztratív buktatóival.
2011. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én anno egyszer tettem egy próbát, elmentem egy vizsgahelyre a kocsival. Beálltam a padra (vagy mi volt az), az ürge alánézett, és mondta, hogy ez nem lesz így jó. Elköszöntem, kigurultam. Kicsit eltúlozva gyakorlatilag csak átgurultam az álláson. :DDD

Szóval mindenképpen keress egy szervízt, megcsinálják és le is vizsgáztatják neked.

2011. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szervizen keresztül vizsgáztass ,mert ha te viszed oda 90% hogy belekötnek valamibe és megbuktatnak.Másik megoldás ,okosba kell,30ezer körüli összeg zsebbe és átmegy 3kerékkel is.
2011. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!