Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen téli gumit érdemes...

Milyen téli gumit érdemes venni? (Márka? /? /14"-ez adott! ) És miért?

Figyelt kérdés
Az esetleges,korrekt kérdésekre szívesen válaszolok.
2011. okt. 5. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha sokat autózol, akkor mindenképp érdemes a prémium márkákban gondolkozni, mert bőven visszahozza az árát, amennyivel többe kerül, ugyanis jóval tovább bírja, és a tapadása is nagyobb. Amit én ajánlok az a Vredestein Snowtrac 3. Ilyennel járunk az utóbbi 2 télen, tesztgyőztes gumi. Nagyon halk, sokkal kevésbé ráz, mint pl. egy Pirelli, és eddig nagyon keveset kopott a futott Km-hez képest. Darabja kb 3000Ft-al kerül többe, mint a Kormoran és egyéb gagyi gumik. Ennyit megér szerintem.
2011. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Michlen Alpin
2011. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem egy nagy márka van, Cooper azt hiszem, 9.000 volt darabja. Egynek elmegy, pl az udvarunk emelkedik és tolatva simán felmegy ha havas akkor is (F Astra), meg se csúszik. Jégen persze egy téligumi se véd... Lehet a nagyobb márkákkal jobban biztonságban érzi magát az ember már csak a marketing miatt is, de ésszel vezetve és kellő féktávolságot betartva az én gumim is hatékony. ;)
2011. okt. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!