Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Max.1.7 M Ft-ért milyen autót...

Max.1.7 M Ft-ért milyen autót érdemes venni? Családnak kell az autó, használtan. Szerintetek milyenbe érdemes belefektetni, mennyi idős, esetleg milyen márka az, ami megbízható egy kis család számára?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 12:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
citroen xara picassot már találsz 1.2 millióért is használtan. Az igazi családi autó.
2009. dec. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Mennyi km-t fogtok vele menni évente (kb.)és városban vagy inkább autópályán?

kell-e nagy csomagtartó?

mekkora méretőek a családtagok (kell-e nagy autó?)?

Milyen vezetési stílusa van a domináns sofőrnek?

Hány év után akarjátok lecserélni a kocsit?

2009. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Belföldön használnánk, vidékről járunk be dolgozni! Elég magasak vagyunk, párom nem vékony, magam sem(nő vagyok).

Régóta vezetek(nem hajtom a gépet,de lavírozni szeretek), párom friss jogosítványos. A kocsit, melyet vennénk, szerintem 5 éven belül újra cserélnénk.

2009. dec. 18. 13:36
 4/15 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Ha nem számít a kor 2000- ben kiadott B vectrákat már 1 millióért dobálják. Nekem 2 éve az volt meg voltam vele elégedve és helybe sem lehet szűkölködni:D

1.5 millió körül már érdemesebb a G astrákat nézegetni pár évesek és általában az opelhez szokott emberek vásárolták magyarul nincsenek széthajtva.

Sajna én csak ezeket tudom ajánlani mert ilyenek voltak a kezem alatt és komolyabb gondom nem volt velük.

Most V-ös golfom van de ez kicsi is meg kényelmetlenebb mint amit régebben hajtottam:D

2009. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

75-ös rover. Nagy is, "luxus" is.

Citroent ne vegyél.

2009. dec. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Apámnak volt B Vectrája, imádtam. De sajna azt a karosszériát már rég nem gyártják, és ami a piacon található, elég koros már az elképzeléseinknek.

Megnéztem a Rovert 75-t. Nagyon szép járgány! Tényleg nagy! Azonban számolunk azzal is, hogy mennyi a fenntarthatósága...:(

Citroen is érdekes, most is francia autóval szaladgálunk, semmi bajunk vele, szeretjük csak úgymond kinőttük.

Köszönöm az eddigi válaszokat, azért várok egy-két tippet, hátha ír még más is olyant, ami nekünk eszünkbe sem jutott!

2009. dec. 18. 14:52
 7/15 anonim ***** válasza:
használt autónál ne a kort és a km-t figyeljétek, hanem az előző tulajt. Ha nem nagypapa féltve őrzött autóját fogjátok ki, akkor 99% hogy vissza van tekerve. vannak persze rá utaló jelek, pl kopotabb a kormány, sebváltó, stb. ez még a kisebb baj, a nagyobb az ha törött volt, és nem mondják meg. célszerűen magánembertől vegyétek az autót, és olyat amiben elfér a család. és olvasgasd a totalcar népítélet rovatát. persze minden tulaj elfogult a saját autója iránt, de a nagy számok törvénye alapján összességében nagyjából korrekt ítélet fog kijönni.
2009. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igaza van az egyik válaszolónak. Citroen-t ne vegyél. Egyáltalán francia,olasz autókban ne gondolkodj. Vectra jó választás viszont.
2009. dec. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

off:

Sziasztok,

a céges autóm citroen, 1 év alatt(40ezer km) 4szer volt szervízben,a kötelezőkön kívül, különböző hibák miatt, az autót újonnan kaptam és nem hajtottam tönkre, de ennyit ér, sajnos.

A nagypapás autó is lehet átverés, egyik ismerősöm úgy adta el az autóját, hogy oda adta az öregének, amikor jöttek megnézni,azt mondták a gyerek nevén van de az öreg használja évek óta...

on:

Fordban nem gondolkoztok?

Nekem van egy '96-os mondeom,minden tökéletesen működiki, nem eszik sokat, stb :)

Az előző céges autóm is Ford volt, azzal se volt különösebb gond.

PL:

Mondeo 2.0 TDCI

[link]

[link]

vagy az 1.8-as benzines:

[link]

De autómárkától függetlenül nagyon számít, hogy milyen volt az autó előélete, illetve az előző tulaj(ok).

Mindenképp nézessétek át márkaszervízben vásárlás előtt, és ne ott ahol az eladó javasolja, lehet, hogy nagy az ismerettség..

Sok sikert!

2009. dec. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem egy eladó Saab-om van. ;-)


Ülésfűtés, bőrülés, tempomat, hatalmas csomagtartó.

Fogyasztás 8,5-10L.

Kényelmes és biztonságos, és kijön a keretből bőven...

2009. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!