Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó átírásnál kérhetek új...

Autó átírásnál kérhetek új rendszámot?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy régi rendszámos autón eurobandosra cserélni. Új azonosítót is kapok, mondjuk M-el kezdődőt?

Plusz költségek rendszám árán kívül?


2011. okt. 6. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól lesz vagány :D
2011. okt. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

És attól leszel jó pár tízezressel rövidebb.

Bármikor meg tudod változtatni az autód rendszámát. Csak ára van.

2011. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem csak hát a régiék már elég érdekesen néznek ki, kopottak, tisztíthatatlanul koszosak.
2011. okt. 6. 10:37
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg azért gondoltam átírásnál, mert akkor úgyis kell új forgalmi, törzskönyv.
2011. okt. 6. 10:42
 5/9 anonim ***** válasza:
A forgalmit és a törzskönyvet azt cseréled, tehát annak az árát megspórolod. De az új rendszám árát nem. Azt ki kell fizetni.
2011. okt. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tisztíthatatlanul koszos? Lehet, hogy csak nem a megfelelő technikával próbáltad. Nekem a tizenvalahány éves C-s rendszámot gyönyörűen le lehetett takarítani denaturált szesszel. Csak a fekete festéket és a két felragasztott plakettet kell kerülni, mert azok nem mindig szeretik. De egyébként szép, csillogó lett a rendszámtábla felülete, gyönyörűen visszaveri a fényt.
2011. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Az én kocsimon elől még rendszám sincs mert elhagytam! :))
2011. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy mellesleg van rendszámgyűjteményem. Persze nem másoktól loptam, hanem lejárt E és P rendszámok. Szóval jól jönne egy darab a gyűjteménybe:D
2011. okt. 6. 12:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kéred le a rendszámod újra? Mármint hogy kapsz a mostani betűkombinációval vadonat újat. Ha még nem élt valaki ezzel a lehetőséggel de ha nem haszáltan vetted akkor tudod hogy volt-e műr ilyen. Ha még nem volt ilyen akkor egyszerűen bejelented hogy az éjjel leloptk mindkettő vagy amelyik nagyon tré és kapsz újat. Így lesz rendszámod a gyűjteményedbe is :)
2011. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!