Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SIMSON S51-ben milyen időközön...

SIMSON S51-ben milyen időközönként ajánlott váltóolajat cserélni?

Figyelt kérdés
Gondolom nem kell megvárni, míg elfogy, hanem vmennyi idő után cserélni kell.
2011. okt. 8. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

250 évente egyszer! :D

igazság szerint ameddig nem sűrül be annyira hogy probléma legyen a kicsalogatásával :D

Ja és ha cserész melegen engedd le. úgy hamarabb kijön. :)

2011. okt. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nem fogyhat el, max elfolyik. De ha jól emlékszem, akkor 2 évente, vagy 8000 kilométerenként.
2011. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
:D Szerintem a Simsonok nagy részében még a gyári olaj van :D Vagy 1-2x cserélték.
2011. okt. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
max akkor kell ha unatkozol és nem tudsz mást, am én egyhonapban edig kétszer cseréltem egyszer azért mert kevésvolt ami benne volt meg kicsit fehér, másodszor azért mert váltót álitotam és le kellet vennem a ball oldalát a motornak de am igénytelen ilyentéren mert olajat nem eszi ha meg csöpög azt meg ugyis meglátod a földön ha sokat ált egyhelyben.
2015. máj. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!