Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 13 éves benzines turbós SAAB...

13 éves benzines turbós SAAB 9-5-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam, bár csak 1 kört mentünk az autópiacon.Külső-belső tökéletes, így első hallásra a motor szépen búg, kettesben meghúzatva belepréselt az ülésbe.Tehát így jónak tűnik.Vidéken lakunk, ma megkérdeztük a szerelőnket.Ő lebeszélt, mondván nagyon drága és nehezen beszerezhető az alkatrész hozzá.És persze a kora...


SAAB tulajok, szerelők mi a véleményetek?


2011. okt. 10. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy igazi pénznyelő! Csak hozzáértőknek, és megszállottaknak szabad megvenni.
2011. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van olyan adalékanyag, amit ha beleöntesz az üzemanyagba, a motorkopogást megszünteti, jó a fogyasztás, szépen dorombol, mint a cica. A második harmadik tankolásig, amíg kiürül. Utána füstöl, kopog stb. Ha autópiacon akarod megvenni, akkor tuti, hogy manipulált az autó. Ilyen leírású kocsit csak olyantól szabad megvenni, akit ismersz, és régóta egy kézben van az autó, és amit te magad is láttál. Autóneppertől kocsit sohasem!
2011. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom.Az érdekelne hogy maga mint autó,ez a márka és típus ebben a korban mennyire megbízható(futómű,váltó,elektronika stb..)
2011. okt. 10. 16:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes megbízhatóságú autó nincsen, de egyébként a Saab a jobbak közé sorolható, bár van egy-két olyan dolog benne ami hajlamos elromlani, ha pedig elromlik (márpedig ha tele van extrákkal akkor bizony van minek elromlania) akkor nem olcsó mulatság ezek szervizelése. Ha elgázosítod akkor a tankoláson lehet spórolni (gondolom azért nem arra kell hogy versenyezz vele). A kora nem lenne gond, rengeteg hasonló korú autót mernék ajánlani, csak nem ebből a kategóriából.
2011. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az autókereskedők tegnapi részében volt egy ilyen.


Tudom ez nem jelent sokat, de viszonylag könnyedén és olcsón helyrepofozták a gépet, pedig a turbója is el volt szállva és a gyújtása is problémás volt. Persze az angliában játszódik, kérdés itthon kapható-e hozzá alkatrész...

2011. okt. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Nézelődtem vaterán, érdeklődtem szervízben, nem is olyan rossz az alkatrész ellátás.Nagyobb gond az elektronika.Nem sok helyen van műszer amivel javítani tudják..

2011. okt. 10. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!