Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan fessem le a simsonomat?...

Hogyan fessem le a simsonomat? Tovább lent.

Figyelt kérdés
A simsonomat piros színre szeretném lefesteni a sárvédőit meg feketére. Eddig lefestettem ecsettel alapozóval mindegyik részét és szerintetek milyen módzsrrel folytassam spray festékkel, vagy kompresszoral fújjam le? Melyik a hatásosabb és maradandóbb? Ja és a Simson feliratot hogyan tudnám ráfetseni valami tipp hogy ne keljen ragasztót vennem! :D
2011. okt. 13. 15:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ecsettel biztos nem állnék neki. Először is gittelném, ha kell és csiszolnám, hogy a felülete tökéletes sima legyen. A festést pedig benzin és olajálló, festékboltban kapható két komponensű festékkel végezném el, kompresszorral, pisztollyal, minimum 3 rétegben.
2011. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Csiszolás, gelttelés és az alapozás megvolt csak azért ecsettel mert ez átlagosnál sűrűbb volt és nem mertem kompresszoral hozzáfogni de ígyis szép lett az eredménye. A festékre köszi a tippet hogy benzin és olajálló legyen bár már alapozóba is olyat vettem.
2011. okt. 13. 15:49
 3/21 anonim ***** válasza:
Neolux festéket szoktak használni hozzávaló alapozóval. Lehet még rá lakkot is fújni, úgy tartósabb. Kompresszorral érdemes óvatosan - először állítsd be és próbáld ki valamin, hogy jó e. A simón eredetileg valamilyen műgyantás, ráégetett festék volt, ami nagyon tartós ...
2011. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
... ja és persze használj hígítót is ...
2011. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem fényeztél akkor most hagyd abba, mert tapasztalatlanul csak el fogod cseszni.
2011. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Én már nem költenék egy ilyen retekre, inkább gyújtsd fel.
2011. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó


Milyen retekre?Még egy babetta is jobb mint egy robogó.Majd akkor szólj ha lesz kínai veterán:D

2011. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Anyád a retek, amiért nem vágott a falhoz születésed után rögtön. Apád lehetne az a motor, tiszteld jobban.
2011. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
20-30 éve még lehet motornak számított, de most már a kohóba való. Haladjatok a korral, nektek nem égő ilyen II. világháborús szarokkal járni?
2011. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
a mákdaráló jó?mondom ha lesz majd a kínai műanyag robogókból veterán szóljál:D:D
2011. okt. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!