Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Költségek:szeretnék egy Skoda...

Költségek:szeretnék egy Skoda 105/120-as venni és láttam is egyet 50 ezer forintért csak nem tudom milyen további költségek vannak (tegyük fel, hogy az eladó belemegy egy üzembentartóiba)?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, mert analfabéta vagyok az ilyesmihez. (18 éves vagyok,friss jogsis,szüleim nem engedik hogy vezessek,hát gondoltam veszek egyet).
2009. máj. 1. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:

ha az elado belemegy az üzemben tartoiba akkor az egyszer 6000Ft

kötnöd kell rá egy biztositást ami biztositotol függ de az is olyan 15000ft körül mozog 3havonta.

persze van még a teljesitmény ado de azt ha jol emlékszem évente kell fizetni.

remélem segitettem.

2009. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

-csak akkor vedd meg, ha a küszöbök és a sárvédők nincsenek kirohadva, mert a cserélésük munkadíjjal együtt egy viszonlag jó állapotú Skoda árába kerül,

-olajszintet nézd meg, a Skodák nagyon szeretik zabálni az olajat,

-üzembentartói: vigyázz vele, mert a tulaj jogszerint bármikor visszavonhatja, akkor ugrott a pénzed...

2009. máj. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!