Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A ráckevei MOL kúton saját...

A ráckevei MOL kúton saját magam tankoltam, és a 45 literes üres tankomba 48 liternél megállítottam a tankolást. Semmilyen csodapöcköt nem nyomtam be. Eddig max.43 liter fért a Skoda fabia üres tankjába. Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
és ott a kúton megkérdezted? Rendőrt hívtál? Csalásért feljelentést tettél?
2011. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Cinkelés gyanús. Szerintem lehúztak jópárzáz forinttal. Ilyenkor lépni kell!
2011. okt. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Én a helyedbe megkérdeztem volna a kútnál hogy mégis mi a helyzet, itt valami nagyon nem oké. Bár a legtöbb tankba kell hogy még férjen 2-3 liter pluszba enyémbe legalább is fér de még sohase jelzet többet a mérő mint amit kellett volna. Esetleg azt megteheted hogy mész megint tankolni és viszel egy 5 literes kannát mondjuk és azt töltsd tele és ha ott is többet mutat akkor bizony bemész megkérdezed hogy mi van ha ők tagadnak mindent meg hülyének néznek rendőrt hívsz. Ne hagyd magad mert akkor így nem csak téged fognak át verni hanem másokat is.
2011. okt. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha mol kút, akkor aMOL-t is lehet hívni,kimennek, ellenőrzik és nagyon megbüntetik a tulajt ha csalt.
2011. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem a gázzal szopattak, a 38 literes tankba 45 liter tankolt a nejem. Mikor visszamentem vele, persze elküldtek a francba. Akkor jöttem rá miért is volt éveken át sok a fogyasztásom. Sose többet gázos autót...
2011. okt. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Skoda Fabiának a tágulási tartályábá is ment benzin.
2011. okt. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ezt kifelejtettem : [link]
2011. okt. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Opelnál, ha túltöltöd, az elsőkattanás után még töltesz, akkor idővel tank csere. Kb. 42-45 liter megy bele az 50-es tankba. ( F Astra a példa tárgya fém tankkal szerelve )

Még mindíg jobb mintha benzint nyomnak a dízel kocsiba. Bár a kútfej nem megy a tanknyílásba. De azért összehozzák!

Elvileg ha a fejet rendesen benyomod a tank betöltő nyílásába már rég le kellett volna állnia a betöltésnek. Már "gyárilag" nem engedhetett volna ekkora mennyiséget betölteni.

2011. okt. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!