Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet 2-3 napra bérelni...

Hol lehet 2-3 napra bérelni felső kategóriás autót?

Figyelt kérdés

Én egy BMW X6-ra gondoltam. Csak pár napra kéne (ne szóljatok le), gizdulni a haverokkal...:D csak, hogy megtudjuk milyen érzés az...

És kb. mennyibe kerülne?

Lehetőleg Bp.-en


2011. okt. 14. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Aha, elég jól állhattok anyagiakba. Én mikor Pesten voltam konferencián a cégem 63 000 ft/ nap ért bérelt egy A6-ost. Igaz full extrás, de 63000 hát 3 napig voltam ( az 189 000 szép magyar forint), kb a fizetésem ára volt az autókölcsönzés :D
2011. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2011. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1.-nek:

A felejthetetlen pillanatokat nehéz megfizetni, de van, amelyik megéri! :D

Amúgy meg 2-3 haverommal dobnánk össze...


2.-nak üzenném, hogy ismerem és a barátom is a Google, de mielőtt ilyen hülyeségeket linkelgetne, átnézhetné a találatokat és összevethetné, h melyik ad megfelelő választ a feltett kérdésemre...

2011. okt. 14. 20:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt mondjuk te is meg tudnád csinálni :)
2011. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az "ezt", az mit takar?
2011. okt. 14. 20:29
 6/10 anonim ***** válasza:

"ezt = átnézhetné a találatokat és összevethetné, h melyik ad megfelelő választ a feltett kérdésemre"


Konkrétan az első linken van még kb. 100 link.

A másodikon lehet X3-ast és 5-ös BMW-it is bérelni, sőt, PORSCHE Cayenne is...

A harmadikon ennél csak komolyabb autókat lehet bérelni.

A negyediken linken is lehet X5-ös BMW-t bérelni, sőt, 7-est is.

Az ötödiken limuzinokat lehet bérelni, na bumm...

2011. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vazze, vegyél egy trabit vagy egy zsigát abból a pénzből amit hülyeségre akarsz költeni, még a papírozás meg telitank is kijön, meg azt addig hajthatod meg hülyülhetsz vele amíg szét nem esik.
2011. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is hülyeségnek tartom és nem tudom elképzelni, hogy miért éri meg nektek 200 ezret kifizetni 2-3 napra egy olyan autóért, amire valószínűleg, vagy akár sohasem lesz pénzetek. A másik meg mi van, hogyha összetöritek véletlenül.. Erre is kell gondolni!
2011. okt. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

20:43:

Igen ezeket én is megtaláltam, de amint láthatod egyaltalán nnincs köztük X6-os. És a linkek legtöbbje hosszútávú bérlésről szól!

Nem szeretem ismételni magam, de most megteszem: "ismerem és a barátom is a Google", tehát tudom használni.


A többinek üzenném, h nem a véleményetekre vagyok kíváncsi, hanem a feltett kérdés válaszaira!

2011. okt. 15. 02:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor nézz utána magadnak!
2011. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!