Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet az S51-es...

Mi baja lehet az S51-es simsonomnak?

Figyelt kérdés

Nem akar beindulni a motor először még csak az volt a baja hogy szívató nélkül nem ment ha bemelegedett sem.

Most már be sem akar indulni és most ahogy meg akartam próbálni beindítani már a berúgó kar sem akar visszajönni függőleges helyzetbe csak ha visszahúzom.


Miért lehet ez??

Nagy a baj? Mennyiből lehetne megcsinálni?


2011. okt. 15. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Nezd at a karbit, nem-e eltomodott a fuvoka.

Am van a valtoban eleg olaj?

2011. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószinü kiakadt vagy eltört a berugokar visszahutorugoja.Ha melegen is csak szivatóval megy,lehet lesett a karbiban a tüszelep.Sok egyéb más is lehet szerintem nem kerül sokba megjavitani.
2011. okt. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

a váltóba megnézem az olajat de szerintem is a berúgókarnál szerintem is valami rugó törhetett el vagy ilyesmi, a karbi az most lett kipucolva nem volt semmi eldugulva


és még azt elfelejtettem ha rúgni akarom be mint ha fújna valahol kifelé valami levegőt vagy szívna nem tudom de valami sziszegést hallani

2011. okt. 15. 14:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Nezd meg a hengerfej csavarokat nincsenek-e kilazulva, ha azok jok akk a henger es hengerfej pakolast. Valoszinu kifuj a henger azert a sziszeges.
2011. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyertya jol meg van huzva?
2011. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem minden meg van húzva és sziszeg még most is lehet hogy valami tömítés vagy valami ilyesmi, nem tudom mi van ott a hengernél de ott hallatszik
2011. okt. 15. 16:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jól megvan húzva minden, akkor hengerfejes a motorod!
2011. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak úgy, magától nem lesz hengerfejes, főleg egy Simson, ahol nincs is tömítés a henger és a hfej között.
2011. okt. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De a henger alatt van..
2011. okt. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!