Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a simsonomnak?...

Mi lehet a baja a simsonomnak? Miért nem bír menni?

Figyelt kérdés
Simson S51b-ről lenne szó.Beleraktam egy 16 fogas lánckereket mivel úgy gondoltam hogy jobb lesz a végsebessége. Amikor kipróbáltam 3-ba vesztett az erejéből és 55-60 km/h helyett 40Km/h-val ment.Ezt miért csinálja?
2011. okt. 5. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Az amerikai, a japán és az orosz motorbalesetet szenvednek. Bekerülnek a korházba. Az orvos bemegy a japánhoz és kérdezi:

- Magával mi történt?

- Menni Yamaha. Menni kétszáz. Jönni fa. Bumm.

Bemegy az amerikaihoz és kérdezi:

- Magával mi történt?

- Menni Honda. Menni kétszáz. Jönni szalagkorlát. Bumm.

Bemegy az oroszhoz és kérdezi:

- Magával mi történt?

- Menni Simson. Menni negyven. Többiek elhúzni kétszáz. Azt hinni állni. Leszálni. Bumm.

2011. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

OFF:első xDDDDDDDDDDDDDDDDD


ON: a nagyobb végáttétel miatt nem megy gyorsan a motor nem bírja meghajtani eléggé. Az etióp se tudná meghajtani a biciklit a legnahezebb fokozaton

2011. okt. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért csökkent a végsebességed,mert gyenge a blokkod ehhez az áttételhez.
2011. okt. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyenge a motor. Még az 55-60km/h végsebesség is kevés. A robogómnak ez az utazó sebessége.
2011. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!