Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsival jó vagy...

Milyen kocsival jó vagy könnyebb tanulni vezetni? Benzinessel vagy dízelessel?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom dízelessel könnyebb az elindulás..nem fullad le olyan gyorsan. Viszont az itthoni autónk benzines. Mit ajánlotok?
2011. okt. 15. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Benzines, azt megtanulod kezelni a dízelt simán használod. Ha dízelen tanulsz nehezebb lesz átszokni benzinesre
2011. okt. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én dízelen tanultam, de nincs gondom a benzinessel sem. Bár nem szeretem, mert nem érzem túl erősnek, de nincs vele gondom.
2011. okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én benzinesen tanulok, és azért megoldható az az elindulás, rengeteg béna ember megcsinálja naponta sokszor, neked miért ne sikerülne? ;)


Viszont mikor beleültem az itthoni dízel kocsiba, marhára szokatlan volt, hogy nem hallom, hogy mikor hogy pörög(mivel jóval alacsonyabb fordulatszámon megy), hozzá kell majd szokni. Elindulásokr ennél - a benzinessel ellentétben - nem kell gázt adni.


Amúgy szerintem mindegy, ha dízelen tanulsz, úgyis megtanulod a benzineset is majd, lesz rá elég időd.


{Amúgy mennyiben, hogy mindjárt jön minimum egy okos emberke, és válasz helyett benyögi, hogy olyan nincs, hogy "dízeles", csak "dízel"(ami amúgy igaz, mert Diesel egy ember volt, aki kitalálta a dízelmotort, de ezen az oldalon előszeretettel írják be ezt mindenféle válaszadás nélkül)?}

2011. okt. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dízellel könnyebb tanulni .De ha otthon benzines van akkor inkább azt kéne választani.
2011. okt. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
olyan nincs, hogy "dízeles", csak "dízel"
2011. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne autó alapján válassz, hanem oktató alapján. Egy jó és egy rossz oktató között ég és föld a különbség (nem hogy zongorázni lehet, hanem egy teljes szimfónikus zenekar a 100 tagúval is kevés hogy eljátsza a különbséget) míg egy benzines és dízel autó között már akkora különbség nincsen.


Ha lehet benzines autó jó oktatóval. Ha ez nincs, akkor dízel autó jó oktatóval. Ha ez sincs, benzines autó rossz oktatóval, végül dízel autó rossz oktatóval.


De mégegyszer mondom, az oktató személye 100* fontosabb mint hog milyen típusú és milyen autóval vezetsz...

2011. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én dízelen tanultam pedig otthon benzines autó van.

Én könnyen átszoktam benzinesre.

A dízelt ajánlom nehogy benzinessel lefulladj a vizsgán.

Úgy tudom egyszer lehet lefulladni, utána már megbuktál.

Jól tettem hogy dízelesen tanultam mert lehet hogy soha nem fogok dízel autót vezetni, legalábbis 5 éven belül nem valószínű.

2011. okt. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A dízeles egy traktor ,alapjáraton se fullad le. sokkal könnyebb elindulni vele. A benzines alacsony fordulaton erőtlenebb és könnyű lefullasztani a motort.
2011. okt. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!