Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Debica gumikról mik a vélemény...

Debica gumikról mik a vélemények? Használtan láttam kedvező áron (1000km-es, még rajta vannak a "szőrök") Többnyire városban használnám 1 hónapban 1-2x van hosszabb út ahova megyek!

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha rövid távokon használod az autót és valami kisebb autóról van szó akkor esetleg de egyébként elég sz_r.
2011. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, árát megéri
2011. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem debica van,és teljesen jó,aki mást mond az sznob!
2011. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy tudom lengyel gyártmány, valamelyik nagy gumigyártó megvette, azok régi olcsó modelljeit csinálja, jó időben a legolcsóbb kínai gumi is ugyanolyan jó mint a legdrágább Pirelli, a képességei vizes, havas jeges úton mutatkoznak meg a jó guminak( mondjuk egy minőségivel satufékkor is meg lehet állni)

Trabira, Polskira, Ladára elmegy, erősebb kocsira nemigen tenném, ha már úgyis használtat veszel adj hozzá 1-2ezer ft-ot és kapsz márkásabbat

2011. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem éppen olyan silány mint ahogy sokan beállítják, és a gumit a szerint veszed hogy milyen súly és teljesítményű az gépjármű.

De használtan nem ajánlok gumit vásárolni, lehet még szőrös de satukor megszakadt. Még ha nem is látszik rajta esetleg megpadkázott is lehet.

Javaslom vegyél újat a kocsihoz mérten, és akkor még jobban is jársz mert a szerelésen visszajön a külömbözet. továbbá javasolom a külön keréktárcsán való használatot, tehát téli gumi, és a másik külön tárcsán, ha belegondolsz csak a szezonátállás annyiba kerül, mint négy lemezfelni. A Debica t használom téli guminak, korábban matadort használtam, a tapasztalatom szerint ez is van olyan jó, de lehet még jobb. Sok függ persze az autótól is éa az hogy abs ars rendszer van, és persze a súlyelosztás is befolyásol. De egy 100 LE 1100 kg os autón nekem tökéletesen jól teljesít.

2011. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Debica az biza GoodYear-Dunlop.
2016. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!