Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel lehet kiirtani egy...

Mivel lehet kiirtani egy személyautó motorterébe költözött állatot?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mi garázdálkodott az autóm motorterében, de morzsát, nagyon pici szivacsdarabokat, meg veréb toll- maradványokat találtam a motor felső, a hengerfej tetejére szerelt műanyag borításon. Úgy láttam, hogy egy kábel csomó külső borítása is meg van rágva. Más nyomot, ürüléket nem találtam, de én egérre tippelek. Mostanában nem használom olyan gyakran az autót, ami azt jelenti, hogy egy héten 1-szer, 2-szer veszem elő egy pár km erejéig, aztán meg két hetente csinálok vele kb. 200-300 km-t. Nagyjából ennyi. Az autót a szabad ég alatt tartom.
2011. okt. 16. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Általában a nyest szokott ilyeneket csinálni. Még apám mesélte hogy mikor kint dolgozott Németországban neki is mindig bemászott a motortérbe meg összemászkálta az autót.

Állítólag vannak ilyen vadriasztók, amit a motortérben kell elhelyezni és egy éles sípoló hangot ad, amit az adott állat nem bír és elmegy onnan.

2011. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tetess bele nyest riasztót. Egy ideig hatásos, bár úgy hallottam, hogy képes immúnis lenni rá egy idő után.
2011. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egy védő lemezt tetetnék az autód aljára. Teljesen leszigetelve.
2011. okt. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. okt. 17. 08:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Szórj a motortérbe nagyon erős őrölt borsot. Nagyon finom a szaglása, ezt nem bírja és eltakarodik.
2011. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egér lesz.

Én vettem egy autót, 2 évig állt. Abban egy kisebb egércsaládot találtam...

2011. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!