Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul hidegben a...

Miért nem indul hidegben a segédmoci?

Figyelt kérdés
50ccm négyütemü occsó kínai segédmotor ami a rosszabb, hidegebb időben nagyon nehezen indul be. Korábban pöcre muzsikált! Gyertya tiszta , karbi tiszta ! Szelephézagok beállítva, üa. van! Valaki akinek ilyen van?
2011. okt. 18. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fogd be a légszűrő szívócsövét indításkor és tessék, indulni fog.
2011. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, reggel kipróbálom! Ha nem menne biztonság kedvéért vettem hidegindítót! Az nem árt neki és egyáltalán jó dolog?
2011. okt. 18. 15:37
 3/14 anonim ***** válasza:
Ártani nem árthat, csak jó helyre kell befújni. És nem olyan rossz dolog, könnyen gyúló anyag a hidegben is berobban, ezzel elősegítve a motor indulását.
2011. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2011. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat! Mivel mostanság reggel nincs hideg 6-10 fok így hamar beindult! De remélem a zordabb időben segítenek az ajánlott praktikák!
2011. okt. 20. 06:02
 6/14 A kérdező kommentje:
A szívócsövet hogy lehet befogni? Egy kéz kell a fékkar behúzáshoz balról, mert másképp nem önindítózható! A másik kell az indítógomb nyomásához jobbról! Mivel fogom be a légszűrőt? Ja.... azzal nem tudom! Maradt a hidegindító ?
2011. okt. 22. 18:57
 7/14 anonim ***** válasza:
Berúgókar van rajta? És ha van, ahhoz kell féket húzni? Vagy ha könnyű hozzáférni a karbihoz, akkor inkább azt próbáld meg, h lehúzod a szívócsövet, ha nem valami irtó nehéz le-, és felrakni, befújod a sprayt(a féktisztító is jó, bár nem hiszem, hogy olcsóbb) visszarakod és indítasz. Elvileg be kell hörrennie. Meg tudod mondani, hogy milyen motor ez. Típus, ilyesmi.
2011. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, berugókar is van rajta, meg önindítós is. Lingben 50 ccm négyütemű. Használtan vettem , most 4 éves, közelbe járok vele dolgozni, még télen is ha alkalmas az út.
2011. okt. 23. 10:36
 9/14 anonim ***** válasza:

Egész jónak néz ki. Nem tűnik olyan bóvlinak. Ha könnyen hozzáférsz a karbihoz, akkor bele a hidegindítót és gyorsan ráindítani, vagy ha nem, akkor ha nem 80000 csavar tartja a légszűrő fedelét, akkor azt le, kiszeded a égszűrő betétet, és a szívócsőbe fújod.

Ezért nem szeretem a robogókat. Semmihez se lehet hozzáférni. Nekem Simsonom van, múltkor, -2C° szívatóval 3. rúgásra indult.

Ha sikerült beindítani, akkor tájékoztass, hogy mennyit tekert, hasonlók.

2011. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
OK!
2011. okt. 23. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!