Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma itt büntettek meg zöld...

Ma itt büntettek meg zöld terület nem rendeltetésszerű használatáért 10000 Ft-ra. Ez jogos?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A parkoló tábla és a villanydoboz között álltam meg a kitaposott részen, ezt a részt fényképeztem több szögből. A 2. és 4. képen is látszik, hogy ott még van felhajtó.


2011. okt. 18. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.Engem is büntettek már meg,mert szintén ilyen kitaposott helyen álltam meg.
2011. okt. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos.
2011. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És akkor ha a villanydoboz előtt állok meg azon az aknán, az útra párhuzamosan, az is szabálytalan? Ott max az aknába való lejutást akadályozom, a villanydoboz ajtaja a másik oldalon van.
2011. okt. 18. 20:29
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az aknán is megbüntettek volna. A felhajtó már ott is elkezdődik, de én csak a sima gyepköves részre mernék felállni.
2011. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy ez a Bajcsy kórház melletti parkoló, és máshol nem volt hely, valamint szemben, ahol végig várakozni tilos van, ott csak 3-5000-ig büntetik a szabálytalankodókat.. Én meg hova álljak, 3km-vel odébb?
2011. okt. 18. 20:48
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem is büntettek már meg ilyenért, szintén 10 ezerért, nem volt sehol hely, aztán az autót bebasztam a fenyőfákhoz. Rohadjanak meg, persze az nem baj, mikor a zsaruk úgy állnak meg szűk utcában h nem lehet se elférni, se kanyarodni.
2011. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyébként az a gáz h a felhajtó pont azért van, hogy ott állhasson a fehér autó, gondolom az a tied. Az pont egy parkolóhely. Csak vicces, hogy pont ott abban a kerületben büntetnek zöld területért, mikor kb az egész kerület úgy néz ki, mint egy disznóól, nagy rakás szar az egész, de ha ilyenkor bezzeg nagyon tudják védeni a zöld területet. Elmennek a jó kurv@ anyjukba!
2011. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem megállásra lett kialakítva hanem a jobbra kanyarodók itt vágják le az utat ha nem akarnak várni.
2011. okt. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanis nézd meg az első képet, végig ilyen egy szakaszon. És ott a parkoló tábla. Szóval a tábla után a betonon szabad megállni.
2011. okt. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

4.§ A zöldterületek, zöldfelületek használata során:

(1) a zöldterület és zöldfelület rendeltetésétől eltérő használatához a jegyzőtől engedélyt kell kérni. A kérelemre ideiglenes engedély adható,

(2) a zöldterületeket rendeltetésének megfelelő célra és módon állaguk sérelme nélkül mindenki használhatja,

(3) a rendeltetéstől eltérő ideiglenes használat megszűnésével a zöldterületen az eredeti állapotot a kérelmezőnek 30 napon belül helyre kell állítani, a növényültetést pedig a legközelebbi ültetési időszakban végre kell hajtani.


Honnan szerezzek jegyzőt, ha meg akarok állni? :D Szerintem nem egészen ugyanarra a használati módra gondoltak, hanem pl. rendezvények, stb., mégis erre a 4§/1-re hivatkoztak..

2011. okt. 19. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!