Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma itt büntettek meg zöld...

Ma itt büntettek meg zöld terület nem rendeltetésszerű használatáért 10000 Ft-ra. Ez jogos?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A parkoló tábla és a villanydoboz között álltam meg a kitaposott részen, ezt a részt fényképeztem több szögből. A 2. és 4. képen is látszik, hogy ott még van felhajtó.


2011. okt. 18. 20:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Meg nem hiszem, hogy abban már bármi kárt tudnék okozni... Tegyék hátrébb a P táblát és csókolom..
2011. okt. 19. 08:57
 12/14 anonim ***** válasza:
És szerintetek miért néz úgy ki az a zöldterület ahogy kinéz, idióták?? Jaa, hogy a sok kretén autós oda áll és azért? Értem már!
2011. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem, inkább azért, mert leszarják azt a kerületet.. A maglódi úton még mindig van egy kellemes macskaköves szakasz, az egész 10. kerület valami botrány ahogy kinéz. Mert nem gondozzák, ennyi.
2011. okt. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Valamilyen munkálatok voltak, el volt terelve a macskaköves útszakasz fele, mert felszedték az egészet.. Szerinted? Nem visszarakták a macskakövet úgy, ahogy volt? Ugyanolyan szar, mint volt, legalább öntenék ki közötte, máris csak töredékét kéne odavinni anyagban.. Fele macskakő hiányzik, fele meg szét van törve.. Gáz, hogy egy kórháznál kell ezt csinálni, bár ott tuti van forgalom, és nem igazán fognak vele szarozni az emberek, hogy nah most meg lettek büntetve, legközelebb nem áll oda, de megfordul még naponta több tíz autós, aki tilosban áll..
2011. okt. 22. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!