Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót szeretnék segitség?

Autót szeretnék segitség?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és szeretnénk autót venni szülinapomra,ilyen 25-45 millióig szeretném ha ajánlatok valamilyen jó minőségüt köszönöm a válaszokat
2011. okt. 19. 20:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Aha hát apám max 45 millióig nem tom hogy belefér e de nekem az is fontos hogy jól gyorsuljon és márkás is legyen mert szeretel gyorsan hajtani :D szerencsére van pályánk szval nem közúton
2011. okt. 19. 20:55
 12/21 A kérdező kommentje:
a ferrari f430 tetszik csak nem tudom 45ért kapni újonan
2011. okt. 19. 20:58
 13/21 anonim ***** válasza:
ébredj fel mert belelog a kezed a bilibe
2011. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hát, lehet hogy tényleg csak "újszerű" fér bele, bocsi.
2011. okt. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mondjuk ha már ilyen jómóduak vagytok gyerekkorodban meglephetett volna apád egy magántanárral, lehet kicsit több kultúrád lenne. Ha autót szeretnél akkor válassz olyat aminek 4 kereke van és nem töröd össze már az első sarkon, ha státusszimbólum kell akkor vegyél rá egy "gazdag vagyok" matricát.
2011. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Na mármost ha sportkocsit szeretnél akkor mondjuk egy Nissan GTR R35. Ha a fontos a luxus is akkor mondjuk egy M6-os Bmw vagy egy Maserati quatroporte kényelmes és elegáns is!. Én a helyedben a Nissan gtr-t venném mert egy "öregasszony" is el tudja vezetni! nem azért mert gyenge lenne csak annyira kezelhető ami neked pont megfelelő 18 évesen! ha kell bitangul meg, de nem kell hozzá autóversenyzőnek lenned! :) Remélem segítettem :)
2011. okt. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
2011. okt. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Árlista: [link]

30 milla a kezdő! 40 ért már elég faszát lehet venni!!!!

2011. okt. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Én is hasonló dilemmában voltam ma;nem tudtam melyik kocsit is válasszam;az R8-as Audit,vagy inkább egy Q7-est;vakcilláltam agyaltam és úgy döntöttem,egyszer élünk így megvettem mindkettőt-ajánlom figyelmedbe Tesco játékosztályát,most le vannak értékelve a játékautók,azok a neked valók,hülyegyerek...
2011. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat valószinű audi r8at veszek nekem is megtetszett szval köszi,te kedves utolsó én utálom az ilyen irígy embereket ha zavar hogy gazdagabb vagyok ne írj ide mert ilyenkor annyira felmegy az agyvizem tod én járok ám gyúrni ha bajod van megbeszélhetjük négyszemközt is szval jobb ha nekem nem ugatsz köszi.
2011. okt. 21. 17:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!