Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Linkelnétek nem széthajtott...

Linkelnétek nem széthajtott rácsing autót kb.300e környékén?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:

szívesen linkelek de akk mondd el h mi is értesz rácsing alatt????

a házi rally kocsira gondolsz??

2011. okt. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
olvasd el még1x a kérdést :)) nem széthajtott rácsing hülyegyerek autót keresek :) vagyis én így értettem, a fogalmazásom már más kérdés :)
2011. okt. 20. 19:41
 3/6 A kérdező kommentje:
szerintetek ez milyen? [link]
2011. okt. 20. 19:52
 4/6 BANDI ***** válasza:

Ez??? Ez egy sima gyári lada, ebből lehet majd építeni egy jó utcai harcost, vagy egy rally gépet.


Ha építtet akarsz akkor itt vannak ezek:

[link] mondjuk ezzel még foglalkozni kell


[link] ez már így lekörözi a ladát (szerettem, elismerem a ladákat de a tény az tény ne ezért pontozd le a válaszom)


[link] ha a telet túl éled ebben akkor, már nem árthat neked semmi :)


[link] mondjuk erre még gyüjtened kell

2011. okt. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked is sikerült félreértened a kérdezőt. :D "nem széthajtott rácsing hülyegyerek autót keresek" <--- Vagyis egy tök normális állapotban lévő, szép kulturált autót akar. És az a Lada, amit linkeltél, szerintem kifejezetten szép. Meg az is, hogy nem BMW-t, meg Audit nézel ennyi pénzért. Amúgy régebbi Toyotákat is nézegethetnél, 300 ezerért van sok napi használatra alkalmas példány. Ugyanis a Lada jó meg minden, csak azért 10 literes fogyasztásnak nem hiszem, hogy örülnél, márpedig ennyit eszik.
2011. okt. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lambo96 ***** válasza:

Tegnap 22:14

Ha építtet akarsz akkor itt vannak ezek:

[link] mondjuk ezzel még foglalkozni kell


Ezt az autót már láttam élőben :)

Driftelt pár kört a körforgalomban :D Szerencsére senki nem ment arra.

2011. okt. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!