Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kopogó hang a kocsi bal...

Kopogó hang a kocsi bal elejénél. Mennyire nagy gond?

Figyelt kérdés

Igazából ha mennem kéne most 500km-t, beleférne még? (autópályán)

A kanyarokban szokott néha meg úthibáknál kopogni.


2011. okt. 21. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Féltengelyes. Tipustól függ a csere ára. Ha nem vészesen kopog még negoldható az 500km.
2011. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Okozhatja ezt akármi.Lengéscsillapító,lengőkar,fék,rugó.Vidd el egy szerelőhöz,majd ő megmondja.
2011. okt. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha már 2-3 hónapja kopog, előbb a szerelőhöz vidd, mert nekünk már autómentő vitte szerelőhöz... És az sem olcsó mulatság!
2011. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gömbcsukló lesz a ludas ,lejárt az éve neki . minél előbb vidd szerelőhöz mert egyszer csak fogja magát és út közben kiesik a közepe ,velem már megtörtént ... nem volt kellemes :D még szerencse h hogy egy mindíg van az autóban így helyben kicseréltem :D
2011. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jaj gömbcsukló azzal mindig gond, van ilyen utaknál nem csoda, de szerintem ha autópályán mész vele akkor ott nem lesz gond azon az 500 km en. Ha féltengellyel van gond szerintem még az is kibírja, legrosszabb esetben csak az egyik féltengely fog müködni az is elég csak gondolom én, hogy akkor fele annyira fog menni az autó, mivel 2 féltengely 2 kereket hajt és ha az egyik nem jó akkor logikus, hogy csak 1 fog hajtani ezáltal 50% al esik a teljesitmény leadás. De persze ez csak szerintem van így lehet hülyeség :)
2016. aug. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!