Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit éreztél amikor megláttad...

Mit éreztél amikor megláttad a megsérült autód?

Figyelt kérdés
Amire évek óta vigyáztál, kímélted, majd egy nap valaki összecsikarta megtörte. Te nem hibáztál, ő igaz kifizeti a kárt, de mégis... Legszivesebben nem verted volna le a helyszínen?
2011. okt. 22. 06:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
De. Le is vertem. Felfüggesztettet kaptam.
2011. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Háhá, ez jó :D
2011. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Beviz Elek ***** válasza:

Először leizzadtam és idegbajos lettem, a majd megnyugodtam.

A lényeg, hogy valaki lerakta a létrát a kocsi elé felállítva. A szél elfújta és rádőlt. Odaértem és megláttam, hogy csak apró horpadás és két csík a motorháztetőn végig. A szélvédőt féltettem, a fényezés már azelőtt is aktuális lett volna...

2011. okt. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem akadtam ki, örültem, hogy karcolás nélkül kiszálltunk. Baromira nem érdekelt a kocsi. Azért az audis szőke nőnek beszóltam, amikor nekünk mondogatta, hogy nézzük meg mi lett az autójával... na akkor kiakadtam Ő nem tartotta követési távolságot, mi totálosak lettünk... de akkor is csak rámordultam, hogy ne hisztizzen.
2011. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy öreg ladám mentem be a parkolóba és szépen belém tolt egy idős bácsi a vadonatúj opeljével én mint az őrült ki ugrottam a kocsimból be horpadt a jobb hátsó sárvédőm neki még a lámpája is tört meg még a karosszéria is megnyomódott , a papa mikor ki szállt nagy remegve meglátta a autóját elkapta a sírás, engem olyan sajnálat kapott el ,mint addig még soha az életbe el ismerte ,hogy ő volt a hibás papírt is ki töltöttünk ,de nem használtam fel !!!
2011. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Van egy régi ladám amibe belementek éjszaka... de leszartam.
2011. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%

Lesz@rom. Nekem nem státusz szimbólum az autó ,hanem közlekedési eszköz amivel eljutok A-ból B-be.


Bár volt két eset.

Egy teherautó nekitolatott ,kitört az első index.

-Ez egy tízes lesz papesz. Kifizette.

A másik meg neki döntött egy útlezáró bóját az egy ötöst adott.(Astra)

2011. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy este valaki beletolatott imádott Trabantomba,az irányjelző alatt kilyukadt.. Még aznap "megragasztottam".. :)Bár mérges voltam,inkább a méreg ajzott fel.. De jobban idegeseít az a dolog azóta is,mikor a Corsára valaki rányitotta az ajtaját a parkolóban.. Új volt az autó,és a nemtörődöm hülyeség miatt sérült.. Ez nagyon bosszantott.. :/
2011. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

(Nem evek ota, csak fel eve volt meg a vadiuj vas).


Elekzdett remegni a labam, hirtelen majdnem elfogott a siras, kozben pedig valami eteri misztikum allt meg a levegoben, ugyanis elozo ejjel pont ezt almodtam. Almomban valaki nekiment a jobb oldalanak ugy hogy meg a tukor is letort. Felriadtam es boldogan aludtam vissza, hogy aa, ez csak alom volt...


Delutan megyek a kocsihoz es latom, hogy a tukor fel van hajtva. Gondoltam gyerekek jatszottak. Mikor odaertem es meglattam, hgoy be van horpadva az ajto, le kellett guggolnom, mert kiszaladt a labambol az ero.

Merges voltam, hogy nem hagytak meg egy "bocsi" cetlit sem, es hogy egyebkent is hogy lehet valaki ilyen bena.


A biztosito persze fizetett ugy hogy az onreszt nekem kell majd allnom (hisz nem volt meg az elkoveto). A fenyezo srac elintezte, hogy ugy allitotta ossze a szamlat, hogy nekem nem kellett vegulis az onreszt kifizetni es hibajavitas helyett inkabb lecserelte az egesz ajtot. Most ujra olyan szep mint uj koraban.


Kb. egy hetig tartott boldogsagom, amikor reggel beulok, hogy induljak dolgozni es ereztem hogy valami nincs rendben. Jott egy megerzes hogy ki kene szallni megnezni az elejet... nem tettem mert hideg volt inkabb elmentem meloba. A melo garazsban neztem meg mi ujsag... a megerzes bejott: valaki nekiment es az elso lokharitot benyomta, egy reszen a festek is lejott.

A fenyezo srac ezt mar nem tudja ugy szamlazni, hogy az onreszt ne kelljen fizetni, szoval valoszinu biztosito nelkul sajat zsebbol fog kiugrani a javittatas, de addig nem koltok ra, amig nem talalok sajat garazst, jelenleg ugyanis csak az utcan van hely :(

2011. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
max akkor verekednék, ha a kocsim értéke felülről súrolná a 8-10 misit a mostani 1 m peugeot le$zarom
2011. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!