Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi senda vagy Yamaha dt50...

Derbi senda vagy Yamaha dt50 tanulómotornak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok.

Szeretnék venni még karácsonyig egy tanulómotort,mert később vagy jövő nyáron,vagy jövőnyár után szeretnék venni ktm vagy kawasaki 125-ös krossz/enduro gépet,ami elég erős 40 le,előtte sokan mondták,hogy vegyek egy kisebb gépet.

170-173 cm magas vagyok,ülésmagasság szerintem olyan 88 cmig jó,de nem hiszem,hogy számít,mert 15 éves léttemre 170 cm vagyok.

ja és még annyit,miután én megvettem a nagyobb motort ez a 12éves öcsémé lenne.(de addig ő is megnő)

Ebben a 2 motorban gondolkoztam

Debiről is hallottam hogy jó márka,meg olcsóbb jóval 80-90.000 ért belehet szerezni 98-as jó motorokat

dt50 meg azért 150.000 körül vannak,de pörgősebb motorral rendelkezik,és én szinte csak terepen használnám.

És több jót írnak róla mint a derbiről.

Van egy kis megtakarított pénzem 210.000 ft,most 150.000 ha veszek egy motort abba még kell tankolni,szeretnék rajta egy két újítást és szinte el is megy a pénzem,de akkor nagyobb motorra meg később lesz pénzem,vagy nehezebben fogom tudni megtakarítani.

De most is kapok karácsonyra,kutyám is van törzsköynves és most nyáron fog belőle visszajönni 100-150.000 ft.

meg nyáron elmegyek egy emberhez dolgozni,szerintetek?


2011. okt. 22. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

A Yamaha DT50 és a Derbi Senda blokkja ugyan az. Ugyan úgy mennek, ugyan annyit fogyasztanak, csak az árban van különbség.

Én a derbit venném.

2011. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

esetleg gasgas 50 ec miylen motor terepre?

jó márka?

2011. okt. 22. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Te télen akarsz motorozgatni?


Amúgy szerintem teljesen mindegy milyen 50-est veszel. Mindegyik csakis arra jó, hogy megtanulj magabiztosan váltani és kuplungolni - arra viszont elég 4-500 km.

Szerintem vegyél most valami olcsó sz@rt (akár simsont) és tartsd meg a pénzed tavaszra a nagymotorra :)

2011. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!