Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Yzf R125 vagy Honda...

Yamaha Yzf R125 vagy Honda CBF 125?

Figyelt kérdés

Szerintem is egyértelmű , hogy a Yamaha, de érdekel hogy ti melyiket ajánljátok , mert egy új CBF -et annyiért kapok mint egy 1 éves Yzf-et .(a Yzf ben főleg a hagja fogott meg nagyon :D)

De véleményeket is kérnék, akinek van , vagy ellenérveket hogy pont mi nem tetszik rajta. (Aprilia Rs125 -ösön is gondolkodtam meg még a CBR 125 -ös hondán is de az aprilia fojtatlanban nekem még erős lenne :) a CBR nek meg virsli kerekei vannak [Wááá xD])


2011. okt. 21. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

YZF!... használtan se rossz vétel. 1 év alatt a legelszántabbak sem raknának bele 7-8 ezernél többet. Ezek sokat kibírnak, vedd úgy mintha már bejáratták volna neked. Hangján mi fogott meg? Mindkettő egyhengeres 4 ütemű :-) szóval nem nagy különbség lehet.


RS meg nem annyira durva mint ahogy leírják. Gondolom tudsz motorozni, 50esed lehetett :) akkor csak picit vigyázni kéne eleinte aztán fokozatosan lehetne húzni a bajszát. De YZF-et venném akkor is. RS ide, cbf-cbr oda.

2011. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
honda nsr! úgy megy mint egy 250es egyhengeres 4t
2011. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neee a kettőt (CBF - YZF) Ne hasonlitsd össze... A yamaha sportmotor a cbf et inkább túrázgatni találták ki teljesen más kategória. Jól feladtad a leckét.:D Én a CBF-et választanám, bár Honda-Yamaha kédsénél mindegy melyiket választod mertt mind2 japán márka egyértelműen a legnagyobb vezetők ugyh akárméket választod nem bánod meg.
2011. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!